צפו: הליכודניק עקץ את הרפורמים (וידאו)

חבר הכנסת דודי אמסלם התבטא בחריפות כנגד התנועה הרפורמית "מבחינתי, רפורמה עושים במס הכנסה או ביטוח לאומי, לא בדת. דת משה ניתנה לנו מסיני. רפורמה עושים במפעל לשימורים". { {"רפורמה עושים בביטוח לאומי"}

חה"כ דודי אמסלם (הליכוד) נגד הרפורמים: בסיור שערך חבר הכנסת מהליכוד עם חברי וועדת הפנים במשרדי 'יד שרה' בירושלים, הוא התבטא בחריפות כנגד התנועה הרפורמית, "מבחינתי, רפורמה עושים במס הכנסה או ביטוח לאומי, לא בדת. דת משה ניתנה לנו מסיני. רפורמה עושים במפעל לשימורים".

אין ספק שהעקיצה נועדה לא רק לרפורמים, אלא גם ליו"ר מפלגתו ראש הממשלה נתניהו שמקורב לרפרומים. במקביל בשעות הקרובות צפוי להתקיים בכותל תפילה המונית מעורבת עם עשרות רפורמים זאת לאחר שרבה של ירושלים הרב עמאר קיים תפילת מחאה ביום שני השבוע בעזרת ישראל.

 

בתגובה לדבריו של יו"ר ועדת הפנים, ח"כ דוד אמסלם אומר גלעד קריב, מנכ"ל התנועה הרפורמית : בניגוד לחבר הכנסת דוד אמסלם מיליוני יהודים בישראל ובתפוצות מכירים היטב את הזרם הרפורמי ורואים בו את ביתם הרוחני והקהילתי, ואנו מזמינים את חבר הכנסת אמסלם ללמוד קצת יותר על דרכם ואמונתם ואהבתם למדינת ישראל, ולו מתוקף תפקידו כיו"ר ועדת הכנסת האחראית על שירותי הדת. צר לנו ששרים וחברי כנסת ממפלגת השלטון יוצאים כנגד הצהרותיו החשובות של ראש הממשלה לפיהן כל יהודי צריך להרגיש בבית במדינת העם היהודי. אנו מצפים מראש הממשלה להפוך הצהרות אלו למציאות ולקרוא לסדר את חברי מפלגתו שעסוקים בהטחת עלבונות כלפי קהלים משמעותיים בעם היהודי "

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. את הלב שלי הוא קנה, אמסלם הוא איש צדיק בעל זכיות רבות
  יבורך משמיים, ה' ישלח לו ברכה והצלחה בכל מעשה ידיו!

  יפעת |
  הגב
 2. מה שלא מצליחים החרדים לומר ברוב המולתם, מצליח אדם חכם אחד נטול כיפה לומר את המילה הנכונה.
  שאפו.
  כל מילה פנינה.

  יוסי |
  הגב