הלילה בנתב"ג: דרעי מנע כניסה של יהודיה פעילת BDS לישראל

רשות האוכלוסין וההגירה, מנעה בהוראת השר דרעי, את כניסתה של אזרחית אמריקאית יהודיה פעילת BDS לישראל. דרעי: "היא הגיעה כדי לפעול נגד ישראל ולקרוא להחרמתה"

שר הפנים אריה דרעי סרב הבוקר (שני) לאפשר כניסת אזרחית אמריקאית יהודיה פעילת BDS לישראל. רשות האוכלוסין וההגירה, בהוראת השר דרעי ולפי המלצת השר ארדן, מנעה את כניסתה לישראל של הפעילה בנתב״ג.

הפעילה היא אריאל אליז גולד, בשנות ה-40 לחייה, פעילת חרמות מוכרת נגד ישראל המשתייכת לארגון Code Pink. גולד הגיעה לפני מספר חודשים לישראל כתיירת, ובמהלך שהותה התברר כי מדובר בפעילה ידועה המובילה חרמות נגד ישראל. עם יציאתה מישראל, צוידה במכתב המבהיר לה כי כניסתה הבאה – תיעשה אך ורק בכפוף להסדרת הגעה מראש מהרשויות בישראל.

לאחרונה פנתה גולד בתואנה כי היא מגיעה לישראל לצורך לימודי יהדות באוניברסיטה העברית. עם נחיתתה הלילה בנתב״ג היא הוכנסה לתשאול, ולאחר שנתבררו כלל הנתונים אודותיה, הועברה המלצת השר ארדן למנוע את כניסתה לישראל, ובעקבותיה החליט השר דרעי, כאמור, לבטל את אשרת הלימודים בו צוידה לסרב כניסתה בהתאם לסמכותו בחוק.

דרעי: "אני משתמש שוב בסמכותי כדי למנוע כניסה לארץ של אשה שהגיעה כדי לפעול נגד ישראל ולקרוא להחרמתה. העובדה שמדובר ביהודיה שניסתה לנצל לרעה עובדה זאת, פוגעת שבעתיים במדינה. אותם פעילי חרם צריכים להבין כי חוקי המשחק השתנו ולא נאפשר עוד להיכנס לתחומי הארץ כדי לפגוע במדינה ובתושביה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.