הלילה: כיפת ברזל יירטה רקטות שנורו לדרום

הפסקה? אש: ארגוני הטרור ירו הלילה רקטות לעבר הדרום. עדי ראייה דיווחו כי מערכת כיפת ברזל יירטה את הרקטות. ב"ה לא היו נפגעים ולא נגרם נזק

ארגוני הטרור ירו הלילה רקטות לעבר הדרום. עדי ראייה דיווחו כי מערכת כיפת ברזל יירטה את הרקטות. ב"ה לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

אמש, אחרי הפסקת האש, שיגרו ארגוני הטרור בלוני נפץ לעוטף עזה. בתגובה, תקף חיל האוויר יעדי טרור בדרום רצועת עזה.

מעט לפני חצות הלילה הופעלה האזעקה באזור התעשייה באשקלון. צה"ל שב ותקף אחר כך, אבל ההרתעה לא הושגה: אזעקה נוספת באשקלון הופעלה מעט לפני השעה 4 לפנות בוקר. צה"ל עדיין לא הגיב על כך ולמעשה חמאס נתן עד כה את המילה האחרונה.

ובתוך כך, בדרום שבו היום לשגרה מלאה, כולל בעוטף עזה. גם עיריית קריית מלאכי שהייתה אמש היחידה שאסרה היום קיום לימודים בשטחה, הודיעה הבוקר כי יתקיימו לימודים. "במהלך הלילה נוכחנו לדעת כי ההחלטה שלא להשיב את הלימודים בחיפזון הייתה נכונה. ראש העיר אליהו זהר ביקש שלא ליטול סיכון מיותר והורה לבטל את הלימודים מתוך אחריות לשלומם של התלמידים והעובדה כי לא כל בתי הספר ממוגנים באופן מלא ולאור הניסיון המר מעמוד ענן בו נהרגו 3 מתושבי העיר. השיחות עם מפקד המחוז בפיקוד העורף התקיימו עד שעות הלילה המאוחרות והבוקר לאחר הערכת מצב נוספת הוחלט לחזור לשגרה ולקיים את הלימודים בכל מוסדות החינוך כסדרן", נמסר מטעם העירייה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.