הליקויים והמהמורות בכבישים בדרום העיר – תוקנו

אחרי דרישת חבר העירייה והמועמד לראשות העיר אליעזר לזר לכנס הועדה לתיקון ליקויים, שופצו הכבישים בדרום • לזר: "עם קצת רצון טוב והרבה מסירות – אפשר לטפל בליקויים ובעיות שונות בעיר"

אחרי דרישת המועמד לראשות העיר צפת וחבר העירייה אליעזר לזר לקיים דיון דחוף בועדה לתיקון ליקויים, עקב המהמורות והליקויים בכבישים בדרום – שופצו הכבישים בשבוע האחרון.

כזכור, בשבוע שעבר, פנה חבר מועצת העיר אליעזר לזר למנכ"ל העירייה רוני בן אבו וצוות העירייה לטפל בדחיפות בכבישים השבורים בדרום העיר הגורמים נזק לעשרות רכבים ואף דרש לקיים דחוף בועדה לתיקון ליקויים בעיריית צפת על מנת למנוע ניהול פרויקטים כושל כגון אלו ומציאת פתרון קבוע לבעיות חוזרות ונשנות אלו.

השבוע, כאמור, מיהרו לשפץ את הכבישים השבורים לרווחת התושבים וציבור הנהגים, ובלשכת חבר מועצת העיר והמועמד לראשות העיר אליעזר לזר ביקשו להודות למר בועז יוסף ראש מחוז צפון במשרד הפנים, למנכ"ל העירייה רוני בן אבו ולגזבר העירייה משה מדר וכן למהנדסת העיר הגב' חלי טל על פעילותם למען ציבור תושבי העיר.

בשיחה עם כתבנו אומר המועמד לראשות העיר אליעזר לזר כי "עדיין לא תמה המלאכה ויש עוד הרבה מה לתקן אך המציאות הוכיחה כי עם קצת רצון טוב והרבה מסירות – אפשר לטפל בליקויים בעיות שונות בעיר, למען צפת מצליחה יותר".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. שקרן.

  משלם יח צ ולוקח קרדיט על כל דבר שזז ..
  מחכה כל שבוע שיקרה משהו בעיר .. הולך מצטלם.. חתיכת אפס שלא עשה כלום ולא יכול לעשות .. בתור חבר אופוזיציה.. שילך לישון ומהר

  אלי זלמנוביץ |
  הגב
 2. בושה

  אין לאיש בושה לקחת קרדיט על דבר שאין לו קשר חילול השם לא יותר מזה קבלן משנה של העייריה ,"תיקן" את הכביש בערב פסח ולא עשה את זה כמו שצריך ניהלו איתו דיון משפטי ועכשיו סוף סוף בר לתקן
  לבוא ולקחת קרדיט על זה חוצפה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב