הלך לעולמו הרב יעקב יוסף זינגר זצ"ל

הגאון רבי יעקב יוסף זינגר זצ"ל, מי שכיהן במשך 43 שנה כרב היישוב, הלך לעולמו לאחר מחלה קשה. הלוויתו תתקיים הערב {אבל בגבעת שמואל}

אבל בגבעת שמואל הלך לעולמו רב העיר הגאון רבי יעקב יוסף זינגר זצ"ל. במשך 43 שנה כיהן הרב זינגר כרב היישוב גבעת שמואל, בתקופה האחרונה חלה, ולמגינת לב בני משפחתו ותלמידיו, השיב את נשמתו ליוצרה.

הרב יעקב יוסף זינגר זצ"ל יליד הונגריה ת"ש, 1939 שרד את זוועות השואה ועלה בתש"י, 1950, לישראל. הרב זינגר הנו בוגר ישיבת "אהל שמעון" וישיבת "חכמי לובלין". ב-1971 – תשל"א, התמנה לרב האשכנזי, המקומי הרשמי של גבעת שמואל.

לפני שלוש שנים נפטרה רעייתו הרבנית מלכה מרים זינגר ע"ה. תושבי גבעת שמואל הוכו בעצב מהבשורה הקשה הם מציינים את אחד מהמיוחדים שבחבורה מראשוני מרביצי התורה בעיר שהקים רשת מוסדות לבני תורהבעיר, וכל חייו היו רק איך עוד להוסיף בית ונדבך לתורה.

הלוויתו תצא הערב בשעה 10 מבית הכנסת המרכזי רחוב בר אילן בגבעת שמואל ובשעה 12 מבית המדרש הגדול דחסידי ערלוי שכונת קטמון ירושלים להר המנוחות.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דודי, אני לא יכולה לתפוס אותך בטלפון, כל הזמן תפוס. תכין מיד מה שצריך לרבנות של גבעת שמואל. זה כבר פנוי סופית. עשיתי וידוא מיתה.

  הדסה |
  הגב
  • אסור היה לך לכתוב את זה באתר שכולם רואים. עכשיו כולם ידעו שאת תפרת את זה.

   דודי |
   הגב