מקורבי הרב יוסף מחתימים נגד הרב עמאר

ההתנכלות נמשכת? מקורביו של הראשון לציון הגר"י יצחק יוסף פועלים נגד מחותנו הראשון לציון הגר"ש עמאר רבה של ירושלים. ל'קוקר' נודע כי פעילים בש"ס פועלים להחתים רבנים בעד המתווה של הראשל"צ הגר"י יוסף לחבר בין שכונות רמת שלמה ורמות ובכך לאפשר לתושבי שכונת רמות חגוג פורים בט"ו

מקורביו של הראשון לציון הגר"י יצחק יוסף פועלים נגד מחותנו הראשון לציון הגר"ש עמאר. לאתר 'קוקר' נודע כי בתחילת השבוע נשלח פעיל ש"ס האחראי על החתמת רבנים בש"ס לביתו של זקן רבני מרוקו הרב יהושע ממן בבקשה להחתים אותו על פסק הלכה הקובע כי יש לפסוק לפי דעתו של הגר"י יוסף בוויכוח על מועד חג הפורים בשכונת רמות בירושלים.

יש לציין כי זו כבר הפעם השנייה שבסביבתו של הראשלצ הגר"י יוסף פועלים בדרך זאת לאחר שבפעם הקודמת החתימו את הרב ממן על כך שיש ללכת על פסיקות של  הגר"י יוסף, דבר שלאחר מכן הוכחש על ידי הרב ממן ורבנים נוספים.

כזכור, במסגרת הוויכוח ההלכתי בין הרבנים על מועד ציון חג הפורים בשכונת רמות, עשו בסביבתו של הגר"י יוסף מאמצים לביצוע דיל עם ראש עיריית ירושלים ניר ברקת להצבת קראוונים בין שכונת רמת שלמה לרמות כדי שתושבי רמות יחגגו בט"ו כדעת הגר"י יוסף ובניגוד לדעתו של הגר"ש עמאר.

950b5866-8002-40ae-8e69-65b8b5ab7c58

כחלק מהמאבק החתימו בימים  האחרונים גורמים המקורבים לגר"י יוסף רבנים בשכונת רמות הקוראים לברקת לחבר בין רמת שלמה לרמות כדי לאפשר לתושבי השכונה לחגוג כמו תושבי ירושלים ולא כמו יתר תושבי המדינה.

אלא שבמכתב שהגיע לאתר קוקר נזהרים רבני שכונת רמות לצאת נגד הגר"ש עמאר וכותבים לראש העירייה רק לחבר את השכונה.

במכתב של רבני שכונת רמות הם נזהרים ולא כותבים לחבר את השכונות בקראוונים כך שאם ראש העירייה ייענה לבקשה ויבנה במקום, בעיית תושבי רמות תיפתר לדעת כולם.

יש לציין כי שורש הויכוח בין הראשלצי"ם הוא האם קראוונים מספיקים לחבר בין השכונות, כאשר על פי דעתו של הגר"י יוסף כן והגר"ש עמאר לא.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ערב רב מחופשים לחרדים

  אלו חבורת הבריונים של דרעקי הגוסס

  אחרון לציון בובה ומינוי של פושע |
  הגב
 2. והספרדים התמימים ימשיכו בכסילותם ויבחרו שס

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. אוי להם לשסניקים, שמכרו את השבת בשביל להשפיל את הרב עמר.

  בשנה שעברה הוברר שהרב יצחק יוסף טעה, כי מיד לאחר הפורים סולקו הקארוונים, וגם הוא מודה שאם הקארוונים רק בפורים אז זה לא מחבר…

  סבם בירכו ברכות לבטלה. העיקר להכניס לרב עמר.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב