"הלם בפניו": תביעה ראשונה נגד קצין משטרה שהיכה חרדים

לכתב התביעה צורף תיעוד מהאירוע סרטון המראה בבירור כיצד הקצין תוקף את הצעיר על לא עוול בכפו

תביעה אישית ראשונה הוגשה על ידי קטין חרדי כנגד קצין משטרה שהיכה  אותו  בגל האלימות האחרון של השוטרים כנגד חרדים. הקטין הגיש באמצעות עו"ד איתמר בן גביר כתב תביעה על סך של שבעים וחמישה אלף ש"ח נגד הקצין ובו נטען כי לפני כחצי שנה הוא צעד מהישיבה  בה למד לעבר שכונת מאה שערים על מנת להשתתף בחתונה של חברו.

בכתב התביעה נטען כי :" כאשר הגיע התובע לצומת כיכר השבת הוא נתקל במחאה כאשר במהלכה העליבו צעירים את השוטרים ואו אז הגיח הקצין שסבר כי התובע הוא זה שקרא את הקריאות,  גרר אותו לעבר המשך הרחוב, ובשלב מסוים הלם בפניו, בחוזקה באמצעות אגרופו בפניו של התובע.מעוצמת המכה נפצע התובע ודם ירד  מפיו, כובע הועף והעדשה במשקפיו נשברה אלא שלפי כתב התביעה הקצין המשיך להשתולל והלם בפניו של התובע בשנית תוך שהוא צורח עליו".

לכתב התביעה צורף תיעוד מהאירוע סרטון המראה בבירור כיצד הקצין תוקף את הצעיר על לא עוול בכפו. בכתב התביעה נכתב כי כתוצאה מהתקפה נשבה עדשת משקפיו של התובע הוא חש בכאבים חזקים בפניו, בשיניו, וסבל מטראומה"  במקביל לכתב התביעה נפתחה חקירת מח"ש נגד הקצין.

עו"ד איתמר בן גביר המייצג את הקטין אומר כי: "הגיע הזמן ששוטרים העושים דין שדה ומכים אזרחים יישאו באחריות על מעשיהם הנלוזים וודאי כאשר המדובר בקצין שאמור לשמש דוגמה  לכל. לצערי דמו של הציבור החרדי הפך להיות הפקר והגיע הזמן לשנות את המשוואה ולפיה חרדים סופגים מכות משוטרים ואלה ממשיכים להכות ואין דין ואין דיין. על שולחני נמצאים עוד 20 תיקים דומים של חרדים אשר הוכו והותקפו על לא עוול בכפם וידע כל שוטר מתעלל כי הוא ישלם בכיסו ואני מקווה שגם במשרתו כדי שההתעללות תיפסק".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. איתמר לוחם עם לב יהודי

    את מה שכולנו היינו מחוייבים לעשות ולא עושים איתמר עושה ונלחם בחכמה עם אהבת ישראל תודה איתמר

    חיים |
    הגב