הלם בשכונת התקווה: ילדה סודנית נרצחה

לפני זמן קצר התקבל דיווח במשטרה אודות קטינה כבת 12 שנמצאה ללא רוח חיים עם חשד לסימני אלימות על גופה ברחוב הונא בתל אביב.

 

לפני זמן קצר התקבל דיווח במשטרה אודות קטינה כבת 12 שנמצאה ללא רוח חיים עם חשד לסימני אלימות על גופה ברחוב הונא בתל אביב. מדובר בילדה לבת הורים שנולדו בסודן והיגרו לישראל, הכנים טוענים כי בני הזוג התגרשו וכנראה אחד מבני המשפחה רצח את הילדה.

כוחות משטרה שהגיעו למקום פתחו בחקירת נסיבות האירוע והפרטים.

לפי המסתמן, אמה של הנערה מצאה אותה ללא רוח חיים ודיווחה על כך למשטרה ולמד"א. החשד המיידי הופנה לעבר בן זוגה של האם והמשטרה פתחה במצוד אחריו.

הערב התקבל במד"א בשעה 21:21 קריאה על ילדה שאותרה ללא רוח חיים. "כשהגענו, הובילו אותנו לדירה שם ראינו ילדה כבת 12 מחוסרת הכרה ללא נשימה וללא דופק", סיפר פראמדיק מד"א אורי שרצקי. "ביצענו בדיקות רפואיות, היא הייתה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותה".

משדולת הנשים בישראל: "אי אפשר עוד לשאת את הבשורות הקשות שלא מפסיקות להגיע. אחרי מציאת גופתה של נערה בת 16 בצפון, נודע כעת על מותה של ילדה בת 12 בתל אביב, שגופתה נמצאה בדירה כשעליה סימני אלימות. מדובר במצב חירום, שלא ניתן לעבור עליו לסדר היום. הגיע הזמן שהממשלה תתגייס למלחמה על חייהן של נשים בישראל

הרקע לאירוע הינו פלילי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.