"הלם": דער בלאט במתקפה נגד הגאב"ד

בעיתון ׳דער בלאט׳ היוצא לאור בארצות הברית נכתב מאמר מערכת חריף תחת הכותרת ״הלם סביב קבלת הפנים לשר הימני קיצוני"

לאחר ביקורו של שר החקלאות אורי אריאל אצל גאב״ד העדה החרדית הגרי״ט וייס שליט״א, העיתון דער בלאט יצא היום במתקפה חריפה כנגד קבלת הפנים לשר,״הלם מהביקור המרשים״ נכתב במאמר.

כזכור, בתחילת השבוע התפרסם כי הגאב״ד אירח בביתו את שר החקלאות אורי אריאל בכדי להוקיר לו טובה על כל העזרה מול ההכשר של העדה החרדית, מתמונות שפורסמו מהמקום נראה כי שר החקלאות התקבל בכבוד מלכים בבית הגאב״ד.

יצויין כי זהו לא ביקור חסר תקדים של פוליטיקאי או אישיות ישראלית שמבקר בבית העדה בעבר אף ביקר מפכ״ל המשטרה את גאב״ד העדה החרדית, אך בהחלט מדובר באירוע חריג ולא שגרתי.

בעיתון ׳דער בלאט׳ היוצא לאור בארצות הברית נכתב מאמר מערכת תחת הכותרת ״הלם סביב קבלת הפנים לשר הימני קיצוני ב״אזורים שלנו״ הכוונה לשכונת מאה שערים בירושלים״ בהלם ובתמיהה קיבלנו את החדשות על כך ששר החקלאות השר אורי אריאל, שר ימני קיצוני מהמפלגה הדתית לאומית ׳הבית היהודי׳ התקבל ברוב כבוד באזורים של נו והוזמן לביקור סקירה בנושא חוק חדש בנושא שליטת העופות שיכול לגרום לבעיות בכשרות.

בהמשך הטור השר אריאל מתואר כסמן הכי קיצוני במפלגת הימין  שאף חבריו למפלגה מתנערים בפעילותו במיוחד בהתגרותו באומות על ידי עלייתו להר הבית. בדעת מי עלה להכיר ולהאפשר ביקור שכזה אחרי שכל הרבנים  אסרו את העלייה להר איסור שיש בו הרבה איסורי כרת.

בעיתון מנסים לשים גם דגש על עובדת היותו של השר מזוהה יותר מכולם עם העלייה להר הבית מה שגורם לביקור להפוך לתמוה כפליים.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.