הלן גלבר: "החרדים אוהבים כסף, הם יותר גרועים מכולם"

7 הקלטות נחשפות כאן וצפויות לעורר סערה גדולה בעיר. מדובר באמירות חמורות של הלן גלבר כנגד הציבור החרדי באשדוד – כך חושף שי מלול באשדוד און ליין

חברת מועצת העיר הלן גלבר, מסובכת עד צוואר בפרשה שמסעירה את העיר אשדוד. אך מעבר להיבטים הפליליים החמורים, בהם גלבר "מככבת", היא גם מתגלה כאישה קרימינלית (כך אפילו היא מעידה על עצמה!), מסוכנת וחסרת מעצורים.
דוגמא בולטת להתנהלות הקרימינלית שלה תוכלו למצוא בהקלטות שאנו חושפים היום, סביב עניין החרדים בעיר.

מצד אחד: "הרבנית" גלבר מלטפת, מפרגנת ומבינה את העוצמה הפוליטית של החרדים בעיר, ועושה הכל כדי להתקרב אליהם.

מצד שני: גלבר מתעבת את החרדים, מאשימה אותם בהאשמות פליליות חמורות ואומרת נגדם מילים קשות ביותר

לפרשת "הלן גלבר והמיליונים" יש פנים רבות, חלקן פליליות (חלק כבר נחשפו וחלק ייחשפו בהמשך), חלקן פוליטיות וחלקן מגלות את הפרצוף האמיתי של "הלוחמת בשחיתות". כל מי שיאזין להקלטות שנחשפות היום, יבין כי גלבר צודקת על מה שהיא אומרת על עצמה ("יש לי ראש קרימינלי"). אם היא אומרת כך על עצמה, מי אנחנו שנתווכח…

מדובר בהקלטות שחושפות את התנהלותה של גלבר סביב העולם החרדי באשדוד, עד כמה היא מנסה לחדור אליו בכל דרך, עם יועצים בתשלום, חרדים מאכערים מאשדוד שמקדמים אותה בגלל אינטרסים אישיים ומהלכים שהיא עושה לפני ומאחורי הקלעים, רק כדי לקבל את תמיכתם בבחירות הקרובות.

"הרבנית" גלבר נשמעת בכמה וכמה הקלטות שהיא מהללת, משבחת ומפארת את הנהגת הקהילה החרדית-חסידית באשדוד, וכיצד היא מנסה לקבל בכל מחיר את התמיכה שלהם בבחירות הקרובות.

☆☆☆

להלן תמצית ההקלטות:

הקלטה 1:

גלבר מודה בצורה ברורה שרק אם מגיעים לרב שמוביל את הציבור החרדי-חסידי בעיר, ודואגים להעביר כספים לאלה שמקבלים את ההחלטות, אפשר לקבל את התמיכה שלהם.

~

הקלטה 2:

גלבר שומרת על "דממת אלחוט" בכל הקשור למחאת השבת, (ממש נציגת האו"ם), כדי לא לחבל בסיכוייה לקבל את תמיכת החרדים בבחירות הקרובות.

~

הקלטה 3:

למרות כל מה שהיא אומרת וחושבת על החרדים שהם הכי גרועים, בכל זאת גלבר מספרת על מאמציה וקשריה לזכות בתמיכת החרדים למרות הכל.

– ומהצד השני, גלבר "פותחת פה" בלי חשבון וחושפת את הפרצוף האמיתי שלה, מה היא באמת חושבת על הציבור החרדי, תוך שהיא מטיחה בו האשמות פליליות חמורות

הקלטה 4:

גלבר אומרת במפורש שהחרדים אוהבים כסף, והם יותר גרועים מכולם.

~

הקלטה 5:

גלבר אומרת בצורה ברורה שניתן "לקנות" את החרדים עם מזוודות של כסף

~

הקלטה 6:

גלבר אומרת שהחרדים מביאים גם תעודות "מתים" לקלפיות ומצביעים ב-120%

~

הקלטה 7:

גלבר סוף סוף מודה שיש לה ראש קרימנלי….

**
ועכשיו, כדי להבין את כל הסיפור ולקבל תשובות לכל השאלות איך יכול להיות שה"לוחמת בשחיתות" אומרת פעם ככה, ופעם ככה (ואגב, לא רק בענייני החרדים), תשמעו את הלן גלבר מה היא אומרת על עצמה ותשפטו… בימים הקרובים אנו נחשוף הקלטות נוספות, חמורות הרבה יותר, שבהן תבינו כי לא רק הראש קרימינלי, אלא מדובר באישה קרימינלית שלא בוחלת בכלום כדי לקדם את עצמה על חשבון הציבור האשדודי.

מתוך 'אשדוד אונליין'

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.