המאבק נמשך: ריבלין ובלום עוברים לקול – חי

צמד שדרי התכנית פילפוליטקה ברדיו קול ברמה, הפרשנים יעקב ריבלין ואבי בלום, הודיעו הערב (רביעי) כי הם עוברים בחודש הבא לשדר את התכנית בתחנת הרדיו המתחרה 'קול חי'.{ברנז'ה}

מאבקו של יו"ר ש"ס אריה דרעי בתחנת הרדיו "קול ברמה" עולה לשלב נוסף : צמד שדרי התכנית פילפוליטקה ברדיו קול ברמה, הפרשנים יעקב ריבלין ואבי בלום, הודיעו הערב (רביעי) כי הם עוברים בחודש הבא לשדר את התכנית בתחנת הרדיו המתחרה 'קול חי'.

כידוע, בחודשים האחרונים מנהל יו"ר ש"ס אריה דרעי מלחמה של ממש בתחנת הרדיו קול ברמה במטרה להביא לחיסולה של התחנה.

גם עתה, עפ"י גורמים המקורבים התערב היו"ר מאחורי הקלעים במטרה להעביר את שידורי הפרשנים אל התחנה המתחרה לקול ברמה וזאת במטרה אחת, לפגוע כמה שיותר בתחנה שמעזה להשמיע דברי ביקורת כנגד תנועת ש"ס והיו"ר שלה .

רק לפני כשבועיים יצא קצפה של ש"ס בעקבות ביקורת חריפה שהושמעה בקול ברמה כנגד הצבעתה של ש"ס בחוק הסמינרים, ביקורת שעלתה במכתבים ופעילות קדחתנית מאחורי הקלעים, וזאת בהמשך לביקורת נוקבת בסיפור הבצל בצילומי קמפיין הבחירות .

וכיצד הגיבו בתחנות הרדיו? קול חי מסרו בתגובה: "מברכים את יעקב ריבלין ואבי בלום עם הצטרפותם לנבחרת המגישים והפרשנים של 'קול חי'. בסגנונם הייחודי, מביאים ריבלין ובלום זויות ייחודיות על הנעשה בפוליטיקה ובציבוריות החרדית. מעל במת 'קול חי', ימשיכו השניים בעז"ה לעשות את מה שהם יודעים הכי טוב: להביא את הסיפורים הכי טובים ואת המרואיינים המעניינים ביותר. אנחנו מאחלים להם הצלחה רבה".

מקול ברמה נמסר : "אנו מודים ומוקירים את צמד העיתונאים אבי בלום ויעקב ריבלין על תרומתם לתחנה במשך כשש שנים. בימים בהם הקו המבדיל שבין תקשורת ופוליטיקה הולך ונשחק אנו רואים בעצמאות העיתונאית ובחופש הביטוי ערכים ראשונים במעלה. אנו  גאים בכך ונמשיך לנהוג כך גם בעתיד גם אם הדבר כרוך במחיר כזה או אחר".

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. גם אני שמח שהזוג הזה עזב את הרדיו התורני הגדול,
  זה טוב בשבילו,
  בקול חי יהיו כל הפרשנים והדברנים והרכלנים..
  ובקול ברמה יהיה – תורה!!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. זה נבלה וזה טריפה. מהלך מלוכלכך של איש מלוכלכך ששמו דרעי. אני מאמין שהרב בוטבול והרב אופיר מלכה עוד מעט גם יקבלו הוראה מדרעי הרשע לפרוש

  יעקב |
  הגב
 3. עוד מעט מבקר המדינה יסגור רדיו קול חי זו תחנה פלילית ולא חוקית כלל. אין לאף מפלגה פוליטית במדינת ישראל תחנת רדיו, זה אסור זה לא דמוקרטי. שס עושה את זה וזה יעלה לה ביוקר כאן לא מרקש

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב