זעזוע בהמבשר: חיים קליגר מסיים את תפקידו

הבוקר הודיע חיים קליגר בהודעה משותפת עם מנכ"ל 'המבשר' משה פרוש על סיום עבודתו. המבשר נפרד היום מאחד מעמודי התווך של העיתון מיום שקם.

 הבוקר הודיע  חיים קליגר בהודעה משותפת עם מנכ"ל 'המבשר' משה פרוש על סיום עבודתו. המבשר נפרד היום מאחד מעמודי התווך של  העיתון מיום שקם.

במכתב שיצא לעובדי העיתון כתבו השניים, "בדרך כלל אתם רואים אותנו מגיעים אליכם יחד כדי לרתום אתכם להצלחת המבשר, היום אנו באים אליכם בשורות אלו יחד כדי לומר לכם משהו מעט שונה, אבל אנחנו באים יחד.

במכתב  הם מוסיפים: "אחרי כמעט שש שנים של עבודה משותפת מיום הקמת "המבשר" ואף כמה חודשים קודם לכן, חיים קליגר החליט לסיים את עבודתו בעיתון "המבשר", זהו סיום של פרק אך לא פרידה, השותפות והאמונה בדרך היו ויהיו גם בהמשך.

לסיום כותבים: "על כך אנו רוצים להודות לכם ולקוות שתמשיכו להיות שותפים לדרך המשותפת שלנו, סיום פרק זה הינו מבחינתנו חוליה נוספת באתגרים עימם אנו מתמודדים, אנו בטוחים כי נמשיך בעז"ה לעמוד בהם.

אנו שמחים כי צעד זה נעשה גם הוא מתוך הערכה הדדית ובחברות. כבעבר כך גם בעתיד מערכת המבשר שחרטה על דגלה את איכות השירות ללקוחותיה תמשיך לדבוק בכך, תמיד נהיה כאן עבורכם במענה לכל שאלה, הצעה ובקשה.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. רק לא לשכוח שאשתו היא מי שהשתתפה בתכניתו של יאיר לפיד על היריקה בבית שמש
    כאלו עורכים לא מייצגים ציבור חרדי

    ש.ירושלמי |
    הגב