"המבשר" נגד השדרן מוטי לביא – סיבוב שני: בנימין ליפקין בטור תוקפני • בפנים: הטור המלא

אחרי המתקפה שספג אתמול השדרן מוטי לביא ('קול ברמה') בעיתון 'המבשר', שלעג לו על הניסיונות לקרוא תיגר על ראש עיריית אלעד הנכנס ישראל פרוש, העיתון נכנס היום לסיבוב שני במתקפה.

הפעם: בנימין ליפקין עורך העיתון, 'נכנס' בלביא בטורו האישי, תחת הכותרת "חסר רחמים".

הטור המלא לפניכם:

"הדמוקרטים למראית עין שאינם יכולים להשלים עם תוצאות הבחירות בבית שמש והם עושים הכל להפוך אותן ללא לגיטימיות על מנת להביא לבחירות חוזרות.
ביממה האחרונה נוסף למסע ההסתה האנטי דתי, מבית היוצר של הבית היהודי, הליכוד ויש עתיד, חיזוק מפתיע. שדרן בעל חזות חרדית הצטרף בקולו ובכל הרטוריקה שהוא יודע לגייס לקריאות ההסתה נגד בית שמש. הוא עשה זאת תוך כדי ראיון מתלהם
במיוחד עם ראש העיר.

"וכשזה האחרון הפציר בו, "הגיע הזמן שתהיה מאוזן", הוא לא הרפה.
אם מישהו חשב שהשדרן בעל האג'נדה יסתפק בהתלהמות שיטתית וחסרת מעצורים בנסיון לבלום את המהפך השלטוני בעיר אלעד, כרצונם המובהק של רוב תושבי העיר, מסתבר שהאיש מסוגל להפתיע גם את אחרוני מאזיניו באמצעות הסתה ארסית ושלוחת רסן כלפי המועמד החרדי שנבחר שוב לראשות בית שמש, בעוד כל מתנגדיו אינם אלא שונאי הדת ואויביה.האם יש עוד דיוטה תחתונה שאליה יכול להידרדר אדם שהחליט לתת דרור לפיו וללשונו?

ליפקין

13 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רדיו מגעיל!! האזנתי לא בהתחלה עד שהתחלתי ליראות ולשמוע איזה נחשים ארסיים נימצאים שם.. שדרנים מסיטים ושקרנים שכל מטרתם זה אינטרס אחד גדול! הם לא אוביקטיבים בכלל!!! צריך לסגור אותו מיד!

  איתמר |
  הגב
 2. הפרושים בלחץ אטומי עקב החקירות והמעצרים בבית שמש, ככה מתנהגים כשהשקרים הם נר לרגליהם

  יעקב |
  הגב
 3. לא שמעתי שהוא תקף את אבוטובול, הוא רק דרש ממנו שיגנה את הזיופים ולא יגיד שאלי כהן הוא הזייפן, כי ברור שאנשים של פרוש "הם הזייפנים".

  מנחם |
  הגב
 4. תגנה את המעשים של פרוש קודם ואז…. העסקנים השפלים של שלומי אמונים מסתכסכים עם כולם רק בגלל אגו וכבוד.

  יוסי |
  הגב
 5. קול ברמה עברתם כל גבול, חסר לנו אויבים מבחוץ? בושה וחרפה אבוטבול מתמודד 5 שנים מול מתקפה חסרת רסן של כל התקשורת החילונית ורדיו קול ברמה מחזק את ידי המסיתים תתביישו לכם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. כבר אתמול ביקשתי ממוטי להיחלץ חושים ולארגן את אחדות העם בשנית לנגד גזירות השמד האנטישמיות, אך כנראה שבחר יחד עם יהודה חברו להמשיך ולהיתבוסס בקיא של עצמו ולחפש היכן ניתן לפלג ולרקוד על דם יריביו האישיים במערכת שלנו…
  רק!!!!!
  אין יראת אלוקים והרגוני..
  כשאכן מונעים ע"י אינטרסים אישיים ומשתמשים בכלי העצמתי של עיצוב דעת הקהל התמימה באמצעות רדיו או באמצעות אתרי אינטרנט סובייקטיביים ומגעילים אז יכולים גם להצטרף בסוף לבנט ולפיד ולאמלל את עולם התורה כולו !!!
  בושה!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 7. חחחח פרוש בלחץ עד הכלא על הזיופים בבית שמש

  מאיר גל חבר טוב |
  הגב