המגישה שהותקפה: "מבינה אותם" (הקלטה)

מגישת הטלוויזיה הילה קורח שהותקפה במאה שערים בחמישי האחרון קיבלה חיוג ישיר בתוכנית 'ישר ולעניין' בשיחה עם עם ארי המניק ודודי שוומנפלד. קורח דווקא לימדה זכות על התוקפים ואמרה כי היא מסוגלת להבין מדוע תקפו אותה, לשאלתם האם היה לינץ' אמרה: "להגיד ניסיון לינץ' זה קצת מוגזם, זה היה מאוד לא נעים, אני לא ידעתי שמאה שערים זה מקום מסוכן". { פרשת קורח}

מגישת הטלוויזיה הילה קורח שהותקפה במאה שערים בחמישי האחרון קיבלה חיוג ישיר בתוכנית 'ישר ולעניין' בשיחה עם עם ארי המניק ודודי שוומנפלד.

קורח דווקא לימדה זכות על התוקפים ואמרה כי היא מסוגלת להבין מדוע תקפו אותה, לשאלתם האם היה לינץ' אמרה: "להגיד ניסיון לינץ' זה קצת מוגזם, זה היה מאוד לא נעים, אני לא ידעתי שמאה שערים זה מקום מסוכן".

המגישה אמרה עוד "בניגוד למה שקורה הכניסה שלנו למאה שערים היה בגלל צילום על אדריכלות במאה שערים, לא חשבנו שזה יגיע לרמות כאלה, שלושים איש נעמדו סביבנו וצעקו לנו ללכת משם, זה היה לא נעים בכלל, הם הגיעו עם ילדים קטנים בעגלות, אבל אני חייבת לומר, אני מקבלת הרבה תגובות שמכלילות את כל החרדים בזה, זה לא כל החרדים זה גם לא כל מאה שערים, היום שם אנשים מאוד אדיבים וסקרנים ששיתפו איתנו פעולה".

הילה קורח דווקא הפתיע את המגישים החרדים ואמרה שהיא מצליחה להבין את התוקפים: "ההתקפות האילו זה האיום ונורא, זה מעשה לא יהודי, אני מבינה אותם, הם נתקלים בתקשורת בזוויות מאוד לא נעימות, מגיעים לשם עיתונאים ומצלמים כתבות בסגנון גן חיות, בואו תראו איך אנשים שונים ומשונים חיים, אני מבינה את ההתנגדות, אבל אני חושבת שאם הם היו מתנהגים בכבוד זה היה נראה אחרת".

האזינו לראיון (באדיבות 'קול ברמה')

כזכור, מגישת הטלוויזיה הילה קורח הותקפה במאה שערים ע"י קיצונים החושבים עצמם לחרדים, "זה התחיל בטפטופים עד שגורשנו על ידי המון".

קורח שהצטלמה לסרט שאינו קשור לעבודתה על אחת הקירות במאה שערים סיפרה, "הם קראו לנו למות, אני פשוט בטראומה, זרקו עלינו ביצים, שקיות מים וקראו לנו למות, חשתי בסכנה, זאת אחת החוויות הקשות שעברתי". היא תיארה באימה לויינט.

עובד ההפקה סיפר "הרגשנו שעוד שנייה עושים עלינו לינץ', ירקו עלינו וזרקו עלינו ביצים, הצעירים התגודדו סביבנו ולא נתנו לעבור. כשצילמנו בסמוך לישיבה בירושלים, התחילו לקלל אותנו, אבל החלטנו שלא ניכנע – בשלב מסוים הבנו שאי אפשר להמשיך לצלם ורק רצינו לצאת משם".

עובד אחר כתב על התקרית, "ראיתם מנחה שהייתה לבושה יותר מאחלה דוסית ממאה שערים כי רצינו לכבד את המקום ואתכם, אתם החלטתם להפריע לנו, זה התחיל בזריקת שקיות מים עם סבון מהחלונות, אחרי זה הרגשנו שעוד שנייה עושים עלינו לינץ'".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אחרי כל התחקירים המציצנים של אמנון לוי אפשר להבין ללבם של תושבי מאה שערים. וזה לא שאני בעד אלימות, להפך, רק שהחשדנות מובנת.

    איציק |
    הגב