המדביר התנצל: "אין שעה שבה אני לא כואב את האסון שלהם"

המדביר, יוסף ברקן, שהורשע בהריגת ילדי משפחת גרוס, אביגיל (בת ארבע) ויעל (בת שנתיים) התוודה בבית המשפט על האירוע הטרגי שאינו נותן לו מנוח.

המדביר, יוסף ברקן, שהורשע בהריגת ילדי משפחת גרוס, אביגיל (בת ארבע) ויעל (בת שנתיים) התוודה בבית המשפט על האירוע הטרגי שאינו נותן לו מנוח.

על פי הדיווח במעריב און ליין, ברקן דיבר באוזני שופטי בית המשפט המחוזי בירושלים, יממה לפני גזר הדין שינתן בעניינו, "לפני שלוש שנים ביצעתי הדברה בבית משפחת גרוס", שחזר בעדותו. "יומיים לאחר מכן קיבלתי בתדהמה את ההודעה על האסון הנורא, זה הכה אותי באופן שלא אוכל לתאר במילים. אני לא אותו אדם מאז. אני לא מתאושש. אין עונש שבית המשפט יוכל להטיל עליי שישתווה לכאב שאני חווה, אין רגע שאני לא חושב שיכולתי לחזור לשם ולא להשתמש בחומר הזה. עשיתי טעות איומה שמייסרת אותי"

ברקן צייו עוד  כי "לא קל בשבילי לחשוב שבקרוב אכנס לכלא. בחיים לא דמיינתי. אני חושב שאני אדם טוב, לפחות השתדלתי, אדם צנוע, דאגתי תמיד לסביבה שלי, אני אוהב את המדינה שלי, השתדלתי לתרום כפי יכולתי, לשרת ולעזור כפי יכולתי. גם בעבודה כמדביר היה חשוב לי להיות הוגן, שהלקוחות יהיו מרוצים ולא מודאגים. לא ניסיתי להתעשר. לחשוב שאני גרמתי לנזק מנוגד לכל הכוונות והערכים שלי, אבל טעיתי ואני אחראי ואשם ואני מבין את זה".

להורים, מיכל ושמעון גרוס שלח ברקן מסר "לא פגשתי אותם עד היום, לא ביקרתי אצלם כי לא רציתי להקשות וגם נאסר עליי. אני רוצה לבקש סליחה ולהביע הזדהות. אין שעה שבה אני לא כואב את האסון שלהם. אני רוצה להביע הערכה על אופן ההתנהלות שלהם ומאחל להם שלא ידעו עוד צער ויזכו לחיים מאושרים עם ילדיהם. הלוואי שהייתי יכול לשנות את מה שקרה".

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.