המדגם של קופיקס: ביבי מביס את גנץ

55% מלקוחות קופיקס בחרו לשתות את הקפה שלהם בכוס עם שמו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. הרבה הרבה אחריו מפלגת 'כחול לבן' של לפיד-גנץ עם 22%

מה חושב השטח? רשת בתי הקפה 'קופיקס' הציעה ללקוחותיה להשתתף במדגם ענק ולהשפיע על בחירת המועמד לראשות הממשלה באמצעות כוס הקפה.

נתוני המדגם שנאספו מכל סניפי הרשת מספקים הצצה להלך הרוח הפוליטי ברחוב הישראלי:

55% מלקוחות קופיקס בחרו לשתות את הקפה שלהם בכוס עם שמו של ראש הממשלה בנימין נתניהו. הרבה הרבה אחריו מפלגת 'כחול לבן' של לפיד-גנץ עם 22%.הרחק מאחור נפתלי בנט -6.68% ואבי גבאי -5.60%.

בקופיקס בדקו וגילו באיזו עיר הכי רוצים את ביבי? בראש העין ועפולה העניקו לנתניהו אחוזי ההצבעה גבוהים ביותר לראש הממשלה עם 82%, ובעפולה עם 80%.

מנגד, 'כחול לבן' קיבלה בגדרה -39%, אך נתניהו עדיין מוביל גם שם עם כ-49%.

נתניהו מוביל גם בירושלים ובתל אביב עם 62% בירושלים ו50% בתל אביב. גנץ ולפיד קיבלו בתל אביב 38% לעומת 12% בלבד בירושלים.

אירם גרייבר מנכ"ל רשת קופיקס מסר כי: "הבחירות הקרבות הן נושא המעניין את כל אזרחי ישראל, ואנו רואים היענות רבה והתלהבות בסניפים מהאפשרות לבחור ולהצביע באמצעות כוסות הקפה של קופיקס. החיבור לקופיקס, שהינה רשת "של העם", הוא טבעי. עשרות אלפי הכוסות שנמכרות ביום בסניפינו הפזורים בכל רחבי הארץ לצד העובדה שכל אחד יכול לקנות קפה או משקה חם אחר ולהשתתף במדגם, נותנות תוצאות המשקפות את הלך הרוח ברחוב הישראלי ומעצימות את אווירת הבחירות".
עם זאת, ייתכן שבגלל שבקופיקס שותים יותר ויותר אנשים שאין הפרוטה מצויה בכיסם, אז ביבי מוביל, אך בבתי קפה יוקרתיים ייתכן שגנץ מוביל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.