המדגמים עודכנו: ישי עובר את אחוז החסימה(וידאו)

הדרמה סביב מפלגת 'יחד' לשיא: מדגמי הערוץ הראשון וערוץ 10 עודכנו וכעת ישי צולח את אחוז החסימה

האם מה שהתחיל כלילה עגום מבחינתם של אנשי 'יחד' יסתיים בחגיגות ניצחון? ע"פ המדגמים המעודכנים של ערוץ 1 וערוץ 10 התשובה היא כן.

 

כזכור, בכל שלשת המדגמים לא עברה יחד את אחוז החסימה, אולם לקראת חצות עודכנו הנתונים וכעת המפלגה זוכה ב – 4 מנדטים. לעומת זאת מדגם ערוץ 2 נותר כשהיה.

 

פעילי המפלגה עוקבים אחרי כל קול בכל קלפי ביודעם כי קולות בודדים יכולים להכריע את הכף לכאן או לכאן.

 

גם אם המפלגה תצלח לבסוף את אחוז החסימה, יצטרכו בכירי המטה להבין כיצד 4-5 מנדטים ואיניקציות חיוביות בשטח, הפכו למאה אלף קולות של מצביעים דתיים שכמעט והלכו לאבדון.

 

כזכור, שעה קלה לאחר פרסום תוצאות המדגמים הגיע ישי למטה ונשא נאום אופטימי בפני הפעילים: "עוד שעה – שעתיים יתברר שזכינו ב5 מנדטים". צפו בנאומו של ישי:

 

בהמשך פצחו הפעילים בריקודים נלהבים, ריקודים שנראים למתבונן מהצד כחגיגות ניצחון, אלא שהמציאות הרבה יותר קודרת. צפו בריקודים

 

במטה המפלגה מנסים האנשים במטה לשמור על מורל גבוה ושואבים עידוד מהנתונים הגבוהים יחסית בהם זוכה המפלגה במקומות שאינם מוגדרים כ"מעוזים" שלה. אחד מבכירי המטה העריך כי בסופו של דבר המפלגה תזכה ב -4 מנדטים, זאת על במך נתוני אמת שהוא טוען כי יש בידיו.

 

מנגד, ד' ממטה הטלמרקטינג של המפלגה נשמע מהוסס ופסימי יותר. "זה פשוט סיוט, אנחנו נעים בקצב מטורף בין יאוש לתקוה. אם זה יסתיים טוב – הכל היה שוה. אם לא – זה יתברר כלילה הקשה בחיי", הוא אומר בשיחה ל'קוקר'.

 

איך יסתיים הלילה הדרמטי הזה? בשעות הקרובות נדע את התשובה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.