המדינה מציעה לנפגעי 'לב טהור': "עלו לישראל תמורת 150 מיליון"

בעקבות הדיווחים על מותו של הלברנץ פנה משרד העבודה והרווחה לעשרות המשפחות החברות בכת בהצעה לשוב ארצה בתמורה לסיוע כללי רחב היקף

התקשורת במקסיקו דיווחה לפני כשבועיים על מותו של מנהיג הכת "לב טהור", הרב שלמה הלברנץ  שטבע במהלך טבילה בנהר במקסיקו, בעקבות הדיווחים על מותו של הלברנץ פנה משרד העבודה והרווחה לעשרות המשפחות החברות בכת בהצעה לשוב ארצה.

בנוסף מציע המשרד חבילת סיוע שתקל על קליטתן בישראל בעלות של מיליוני שקלים.

בכת "חברות 50-60 משפחות ישראליות, בהן כ-150 ילדים שיקבלו את סל הקליטה המיוחד. היקף הסיוע מוערך בכ-150 אלף שקלים למשפחה, הכולל טיסות חזרה לישראל והחזרת תושבות מידית וזכאות לביטוח בריאות לילדים.

כמו כו תסייע המדינה בתשלום שכר הדירה למשך שנה, השמת הילדים במסגרות חינוך, מתן כלים ומיומנויות לפרנסה עצמאית ומימון טיפול פסיכולוגי.

"נתאים לכל משפחה תוכנית לפי הצרכים האישיים שלה ונעמיד לרשותה את כל האמצעים הנדרשים להשתלבות אופטימלית בישראל", מסביר שר העבודה והרווחה חיים כץ, שקרא לחברי הכת לשוב ארצה ולהשתלב מחדש בישראל. "אנו מבקשים גם מבני המשפחות שנמצאים בקשר עם חברי הכת ליידע אותם שהמדינה חפצה בחזרתם". גיבוש סל השירותים הוא פרי שיתוף פעולה בין משרדי, ולקחו בו חלק גם משרדי החוץ והמשפטים, המשטרה וגורמים נוספים.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. עוד צעירה במצב קריטי בלב טהור בגואטמלה. עוד דיווחים מרפאל מלכא מדף הפייסבוק שלו בקשר לכת האנסים והאנוסות לב טהור- יש עוד אשה צעירה שנמצאת במצב קריטי בבית החולים בגואטמלה וצריכה רחמי שמים. הוא גם מספר שכשהוא היה בלב טהור הרוצח נפשות מאיר רוזנר אילץ את אשתו של רפאל להתגרש ממנו והוא כלא אותה במשך חודש וחצי במרתף וכמובן אילץ אותו לגרש את אשתו. אחר כך כשהיא התגרשה אז אחרי שלוש חודשים הוא הכריח אותה כשהיא היתה בת 18 להתחתן עם גרוש בן 40 והיא היתה בת 18.

  עוד צעירה במצב קריטי בלב טהור בגואטמלה. עוד דיווחים מרפאל מלכא מדף הפייסבוק שלו בקשר לכת האנסים והאנוסות לב טהור- יש עוד אשה צעירה שנמצאת במצב קריטי בבית החולים בגואטמלה וצריכה רחמי שמים.

  הוא גם מספר כשהוא היה בלב טהור הרוצח נפשות מאיר רוזנר אילץ את אשתו של רפאל [הגבאי של ארז] להתגרש ממנו, והוא כלא אותה במשך חודש וחצי במרתף וכמובן אילץ אותו לגרש את אשתו. אחר כך כשהיא התגרשה אז אחרי שלוש חודשים הוא הכריח אותה כשהיא היתה בת 18 להתחתן עם גרוש בן 40 והיא היתה בת 18.

  עוד צעירה במצב קריטי בלב טהור בגואטמלה |
  הגב
 2. איך תסבירו לי הגעתם לחשבון של 150 מיליון?

  זה סותר את תוכן הכתבה עצמה. 50 עד 60 משפחות כפול 150 אלף למשפחה = בין 7.5 ל 10 מיליון סך הכל. בהצלחה בלימודי החשבון 🙂
  כתבה עצמה מעניינת ואתם אתר תותח

  גבריאל |
  הגב