נפלו על הראש • מרתון ירושלים השלישי יוצא לדרך על חשבונכם תרתי משמע • תושבי ירושלים היכונו לסיוט

דומה שיש כאן תשובה להרבה שאלות קשות ששואלים, כגון: "איפה הכסף?", והאם יש כסף מיותר לעירייה ולמדינה בזבוזי סרק עצומים למען תרבות החול הפושטת בירושלים בראשותו של ראש העיר החילוני ניר ברקת.

על פי התוכנית הבזבוז הגדולה, למעלה מעשרים אלף רצים מעשרות מדינות העולם, ירוצו במסלול לאורך 40 ק"מ בירושלים. אם לא די בכך גם חיילי צה"ל יוזנקו ויקחו חלק פעיל במירוץ המטורף, למען ובשיתוף האגודה למלחמה בסרטן. סיומו של המירוץ בגן סאקר, שם יתקיימו תערוכות ספורט, בילויים והופעות, והכל מידה הנדיבה של העיריה.

בעקבות המירוץ ייסגרו לתנועת כלי רכב צירי התנועה הבאים והמתחמים הבאים: קמפוס האוניברסיטה העברית, רופין, נתנאל לורך, רבין, חיים הזז, טשרניחובסקי, הפלמ"ח, הנשיא, קרן היסוד, המלך ג'ורג', יפו, כיכר צה"ל, הצנחנים, חיים בר לב, ג'ורג' אדם סמיט, לח"י, מרטין בובר, בנימין מזר, צ'רצ'יל, קריב, שער יפו, הפטריארכיה הארמנית, שער ציון, חטיבת ירושלים, דוד רמז, המלך דוד, ז'בוטינסקי, שופן, דובנוב, גרץ, עמק רפאים, דרך הרכבת, דרך בית לחם, דוד רמז, דרך חברון, לינובסקי, יהודה, פייר קניג, אלעזר המודעי, כובשי קטמון, יהושע יבין וגן סאקר. שיבושי תנועה קשים צפויים גם ברחובות הסמוכים למסלולי המרוץ. בקיצור ירושלים תחת עוצר.

ברכבת הקלה יפעלו כמה מסלולים: מחיל האוויר עד גבעת התחמושת, ומהתחנה המרכזית עד הר הרצל. בין תחנת הרצל לתחנת גבעת התחמושת יקשרו קווי התחבורה הציבורית הפעילים: 6, 6א, 45 ו-25 שיעברו דרך מרכז העיר ושוק מחנה יהודה.

משיחה של "קוקר" עם כמה מתושביה של ירושלים, חרדים וגם חילוניים, יש תרעומת קשה וביקורת רבה "למה זה בכלל חסר לו לברקת, כבר מזמן לא היה לנו ראש עיר כזה שהורס את מרקם העיר בשביל פרסום גרנדיוזי", ויש מי שהוסיף "מתגעגעים לאורי לופוליאנסקי." עוד טענו התושבים "ראש העיר נבחר לשרת את הירושלמים, ולא כדי להתעלל בהם, היה עדיף שישקיע את ההון הזה בשביל התושבים ולא על שטויות, מה ייצא לנו מכל המרתון, כלום אחד גדול".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.