"המדיניות השמאלנית הרופסת של ליברמן מחזקת את החמאס"

בצל המשך טרור הרימונים והבלונים בגבול הרצועה, השר נפתלי בנט התייחס בראיון לגלסנר ב'קול ברמה' להתנהלותו הרופסת של שר הביטחון ליברמן ועל הבחירות בירושלים

בצל המשך טרור הרימונים והבלונים בגבול הרצועה, השר נפתלי בנט התייחס בראיון לגלסנר ב'קול ברמה' להתנהלותו הרופסת של שר הביטחון ליברמן והמתקפה עליו בכלי התקשורת: "המדיניות השמאלנית הרופסת של ליברמן מביאה את החמאס לפועל נגדינו. הצהרות בומבסטיות מאחד ופעולה נרפת מצד שני מחלישה אותנו", תקף בנט את שר הביטחון.

"השאלה לא מי יהיה ראש הממשלה הבא", המשיך בנט לתקוף, "אלה מה תהיה המדיניות שלו. מצביעים ימין ומקבלים מדיניות שמאל. הסיכוי שהממשלה הזו תשלים את ימיה הוא 50/50. יש אפשרות שראש הממשלה רוצה את זה".

"ליברמן סוחב את כל הממשלה שמאלה". תקף בנט, "איזה עוד מדינה היתה מוכנה לסבול מאות בלוני נפץ ופעולת טרור יום יום. צריך לשנות פה מדינות. אין שום בעיה להרוג את כל זורקי הבלונים".

על הבחירות בירושלים אמר בנט, "אלקין איש ימין מובהק ואיש המחנה הציוני ולכן לא היה לי ספק שנתמוך בו עד הסוף. היו לחצים מכל מיני מפלגות שנתמוך במעומד אחר אבל החלטנו לתמוך באיש שיש לו חזון לירושלים. היריבות עם ליברמן לא קשורה לתמיכה שלנו באלקין".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.