המדריך המלא לאירועי חג הסוכות תשע"ח: שמחות בית השואבה ועוד

המדריך לאירועי חג הסוכות תשע"ח: שמחות בית השואבה, הקבלת פני רבו, והופעות

מוצאי יום טוב ראשון אור לט"ז תשרי

אצל ר מיילך בידרמן באלעד יופיע הקלידן שמולק לוטרמן עם אהרלה סמט.

יופיע הזמר והיוצר ישי שלר בליווי תזמורתו של שניאור רוזנבלום במוסדות "סוכת דוד" ירושלים.
יופיע הקלידן משה לוין בישיבת אבן האזל באלעד.

בית הכנסת "אוהל יוסף" במושב בית חלקיה עם הקלידן קובי וינר.

אשר גבאי עם שלמה כהן וליפא שמלעצר אירוע המרכזי במגדל העמק רחוב הגפן. חניכי הישיבות בחסות המחלקה לתרבות תורנית.

ישיבת "חמד", לצעירים בהיכל ביהכנ"ס אהל יעקב ולאה בליווי תזמורת.

ישיבת משכן שלמה ירושלים הזמר שלום ברנהולץ ותזמורתו.

הזמר מאיר לוי והקלידן עמנואל סטיוי , בית הכנסת שאגת אריה רמות 06 – ירושלים

ישיבה לצעירים באשדוד קדוש יעקב שע"י גרודנא בליווי תזמורת.

בית המדרש מנחת שלמה ע"ש הגרש"ז אוערבאך בנשיאות הגר"ש אויערבאך שע"י קהילת בני תורה צפון ב"ב במתחם גפן פוריה הרב כהנמן 14 בליווי נחום גולדמן ותזמורתו.

ישיבת קמניץ שכונת גאולה י-ם עם הזמר מנחם בלוי והקלידן אשר פישר

בית כנסת נצח ישראל בשכונת ריב"ל בית שמש מנדי גולדברג ותזמורתו.

עם אברומי וינברג בבמה המרכזית בצפת (ביהכנס) אלקבץ

ישיבת אהל תורה רמות בנשיאות הגר"ש אויערבאך בליווי תזמורתו של איציק אהרן עם הזמר יוני ברגר

בביהכנ"ס בית יצחק נתיבות בחסות המחלקה לתרבות בעיר יופיעו הזמר קובי גרינבוים עם תזמורתו של שאול כהן

בישיבה התיכונית ר"ג יופיע הזמר שלמה כהן עם תזמורתו של שלמה כהן

ביהכנ"ס אהל איתן רח' מעגלות הרב פרדס נווה יעקב יופיע מוטי גלזר ותזמורתו

ישיבת וילקומירר באשדוד, בשעה 21:00 עם הזמר דיויד טויב ותזמורתו של שימי יאקב הקלידן והזמר ישראל שטרן.

שמחת בית השואבה של הראש"ל רבי אליהו בקשי דורון ברחוב רג'ואן 1 בית וגן ירושלים עם הפייטן אליהו אוזן.

הופעה של חסידות מישקולץ בפתח תקוה בהשתתפות הזמרים בני פרידמן, חיים ישראל ומיילך קאהן. האירוע יועבר בשידור חי ברדיו קול ברמה.

שמחת בית השואבה בבית הכנסת 'דברי שיר' ברחוב זכריה בבני ברק, בליווי תזמורת של אביגדור רוט.

ישיבת 'בית דוד' לצעירים בבני-ברק, בליווי תזמורת של יהודה פליישמן בליווי דודי פלדמן.

בהיכל הספורט ברח' התקווה 76 בתל אביב עם חיים ישראל ותזמורת המנגנים.

ישיבת חכמת שלמה בראשות הרב ליזרוביץ ברחובות בליויי תזמורת.

ישיבת עטרת יואל רחוב אמרי ברוך 26 בבני ברק עם הזמר שלמה אשר.

הזמר יוסל לייפער בליווי הקלידן יענקי אנגל בביהמ"ד דינוב בביתר.

הזמרים שרוליק שטרן וחיים עקשטיין בישיבת חכמת שלמה בבני ברק.

הופעה בעיר רחובות בבמה מרכזית אייל טויטו בליווי תזמורת מורחבת.

ישיבת בית אליהו שיכון ה' בבני ברק עם הקלידן חזקי כץ זמר משה וייס.

מנדי גרופי בליווי תזמורתו של יואלי דיקמן באולמי רפאלי באשקלון. בחסות עיריית אשקלון.

רולי דיקמן בליווי תזמורתו של דביר כהן בביהכנ"ס המרכזי של הקהילה החרדית באופקים.

ישיבת משכן העדות לצעירים בשעה 21:00 עם אלי מילר ותזמורתו.

בבמה המרכזית בצפת סמוך לביהכנ"ס אלקבץ, עם אהרלה נחשוני ואברומי וינברג.

בקרית אברהם אשדוד בחסות העירייה עם הזמרים אבי מן ומידד טסה משעה 20:30.

בתי הכנסת תורה וחסד (חניכי הישיבות ) ותפילה למשה ברח הרצוג מערב ב"ב הזמר אברהם ריס ותזמורתו

מוצאי שבת חול המועד אור לי"ח תשרי

הקלידן משה לוין יופיע בישיבת תפארת הלוי ירושלים

בית הכנסת בית יהודה בשכונת בית וגן בירושלים עם הקלידן קובי וינר

ישיבת גרוד בבאר יעקב הקלידן הרשי סגל עם הזמר יוסל'ה קרישבסקי

ביהכ"נס דברי חיים בפ"ת אהרלה נחשוני ותזמורתו עם אברימי רוט

ישיבת תורה ודעת בני ברק הזמר חיים עקשטיין עם הקלידן חיים הרטמן

ישיבת גרודנא באשדוד הקלידן לייזר הופמן ותזמורתו

שמחת בית השואבה המרכזית שכונת נווה יעקב ירושלים הזמר יוני ברגר עם תזמורתו של מאסטרו יהודה גלילי

ישיבה לצעירים אמרי דעת ברחוב סוקולוב 15 ב"ב בליווי הקלידן אושי לנדסמן

ישיבת זרע יצחק הר נוף הזמר אברהם ריס ושאול כהן.

ישיבת אמרי נועם עם הזמר ישראל שטרן
קהילת חב"ד בכיכר המצבה בבית ים עם הזמר שלמה אשר.

ישיבת נחלת בנימין בקרית ספר יופיע הזמר מוטי גולדמן עם הקלידן נחמן גולדמן

ביהוד במה מרכזית אייל טויטו בליווי תזמורת מורחבת של ישראל סוסנה.

היכל התרבות ירוחם שמחת בית השואבה עם אייל טויטו ותזמורת מורחבת.

מעמד הקבלת פני רבו באולמי הינומה בבאר שבע, עם הזמר רולי דיקמן בליווי תזמורתו של אחיו יואלי דיקמן. זמר אורח: שולי רנד.
מוטי גלזר בשירה ונגינה בחסות עיריית בני ברק "חזון יוסף" רחוב בעל התניא 23.

הזמר יוסל לייפער בליווי הקלידן והמעבד אלי קליין בישיבת נתיבות יעקב שכונת סנהדריה המורחבת ירושלים.

שמחת בית השואבה לילדי עלי שיח, באולמי בית ישראל בירושלים עם מוטי שטיינמץ ותזמורתו של רובי בנט.

ברחבת אולם האירועים ברחוב הגר"א בעמנואל יופיע הזמר מידד טסה.

יום ראשון ג' דחול המועד

ישיבת שערי יושר עם תזמורתו של אשר גבאי

בית הכנסת "יוצאי קול תורה" במודיעין עילית בראשות הרב אברמוב שליט"א עם הקלידן קובי וינר

הקלידן משה לוין בין השעות 19:00-21:00 בבית הכנסת אהל אברהם בני ברק.

יופיע הקלידן משה לוין בבית הכנסת אבן ישראל בקרית הרצוג

בבית מדרשו של כ"ק האדמו"ר מלעלוב שליט"א בקריה החסידית בית שמש הקלידן מנדי גולדברג עם מקהלת החסידות

ישיבת מודז'יץ ב"ב הזמר חיים עקשטיין עם הקלידן יהודה זריל

ישיבת מיר מודיעין עילית ברכפלד בליווי תזמורתו המורחבת של עמי כהן עם שלמה כהן

הקבלת פני רבו אצל הגר"ש אויערבאך בשכונת שערי חסד תזמורתו של שמשון דניאל בליווי מקהלה מורחבת

ישיבת בית מאיר הגדולה ב"ב לייבלה ליפסקר עם הזמר מוישי רוזנברג

ישיבה לצעירים שערי תורה (חי"ש) בהיכל ישיבת רבינו חיים עוזר הקלידן אפרים וין עם הזמר מוישי קירזון

ישיבת מאור התורה בירושלים ירושלים אברהם ריס עם רן ויטלין.

#בית הכנסת הר"ן בביתר עם הזמר ישראל שטרן.

גדולי הזמר ליפא שמעלצר ויוסף חיים שוואקי בשמחת בית השואבה בישיבת מבשרת שליד ירושלים בליווי דני אבידני ותזמורתו.

הזמר רולי דיקמן בליווי תזמורתו של יואלי דיקמן בבית הכנסת משאת מרדכי בבית שמש.

 

בית הכנסת "בית אבא" בפתח תקוה בשעה 20:00 בערב עם הזמר אריק דביר ותזמורתו.

בית הכנסת "חתם סופר" (צעירים) עם הזמר מאיר גפני בשעה 20:00.

ישיבת מיר ברכפלד עם הזמר שלמה כהן ותזמורתו של עמי כהן.

בישיבת תורת זאב בראשות הגר"ב סולובייציק והגר"ד כהן ברחוב המלך דוד בממילא, בליוי תזמורת של אהרלה נחשוני.

ישיבת שערי דעה במודיעין עילית בשעה 20:30 עם שוקי קאזין ומוטי גלעזר.

במתחם תמרים \ רמי לוי רח' החוזה מלובלין 2 ביתר, תזמורת המנגנים עם הזמר אלי מרכוס מארה"ב.

ישיבת בית שמואל בקרית מטרסדוף בירושלים בשעה 22:00 עם יוני ברגר ותזמורתו של יהודה גלילי.

הישיבה הגדולה בישיבת ראדין נתניה בשעה 20:00 עם מוטי גולדמן והרשי הרטמן.

ישיבת אור אליצור ברחוב מנצור בן שמעון בני ברק עם הזמר שלמה אשר.

ישיבת נתיבות החכמה – (הרב וולפסון) בבית וגן י-ם עם הזמר יוסי לייפער בליווי הקלידן שמוליק לוטרמן.

הקלידן שרוליק שטרן עם הזמרים חיים עקשטיין ואברמי לונגר בישיבת תורה לשמה ברחוב חזון איש בבני ברק.

שמחת בית השואבה המרכזית של קהילת המתמידים בביתר עילית עם הזמר מוישי ניילנדר ותזמורתו של אברהם בלטי.

בני פרידמן בליווי תזמורתו של בני לאופר בקהילה החרדית בנתיבות.

ישיבת קרלין רחוב בן יעקב 23 בבני ברק עם הזמר אביגדור רוט.

קהילת פאר תורה בביתר עם הזמר אבי מן והקלידן לירן אלקובי. בחסות עיריית ביתר.

ישיבת שאגת אריה רחוב זרביב טירת הכרמל עם מידד טסה.

ישיבת מאורות התורה טלז סטון בגג ביתו של הגר"ש גריינמן ברחוב וולפסון 8 בבני ברקעם תזמורת ומעגל סגור עבור הנשים.

בבית מדרשו של הגר"ש דיבליצקי ברחוב ירושלים בבני ברק. מידי ערב מימי חול המועד.

ישיבת כנסת ישראל אשדוד אייל טויטו ותזמורתו של ישראל סוסנה.

כנסת יצחק חדרה הקלידן רובי פוירשטיין והזמר נפתלי דויד.

קהילת חתם סופר פ"ת הזמר מאיר גפני בליווי הקלידן שמואל יפת.

ישיבת נחלת עפולה שמחת השואבה תתקיים במתחם דיסקין בירושלים עם אברומי וינברג ותזמורתו.

בנתיבות רחוב הרב מזוז עם בני פרידמן אלעד שער ונתי חדד ותזמורתו של בני לאופר.

בישיבת נהורא במבוא חורון עם יהודה גלברמן וקובי ברומר

ביום ראשון ג' דחול המועד בבוקר יופיע הזמר ובעל התפילה זלמן שטוב עם להקתו בבית הכנסת דתי לאומי, חי טייב 22, הר נוף ירושלים לתפילת הלל מוזיקלית. שחרית 9:25, הלל מוזיקלי ב10:15.

יום שני ד' דחול המועד

קרית אתא: אולמי גל אשר גבאי ומנדי גרופי – חניכי הישיבות בחסות משרד הפריפריה והגליל.

בישיבת אהל אברהם אלעד יופיע הקלידן משה לוין

ביהמ"ד של האדמור מספינקא רח' דונולו ב"ב שלמה גובי ותזמורתו

בבית הכנסת מאור שרגא אלעד.משעה 18:00-20:00 יופיע בין מנחה לערבית הקלידן משה לוין עם הזמר ברוך שכטר

הזמר מאיר לוי והקלידן אריק וינר , בית הכנסת אהל משה רמות ב' – ירושלים
ישיבת רש"י ירושלים בליווי תזמורתו של שמשון דניאל עם הזמר משה דניאל

ישיבת באר יעקב (שפירא) תזמורתו של מאסטרו יהודה גלילי

היכל התרבות אשקלון יופיע הזמר שלמה כהן עם תזמורתו של עמי כהן

הזמר יואלי דיקמן ותזמורתו מארחים את האמנים בערי וועבער ורולי דיקמן בשמחת בית השואבה המרכזית ברכסים. הפקה: מוטי בוקצ'ין.

הזמר יוסל לייפער בליווי הקלידן מוישי נוטיק בביהמ"ד המרכזי רמת חפציבה בית שמש.

ישיבת רכסים הספרדית בבית כנסת ויאמר משה בי-ם יופיע הקלידן הערשי הרטמן עם הזמר מוטי לייכטר ונשפן שמואל ניימן.

האירוע המסורתי מול מערת המכפלה בחברון תחת אבטחה מיוחדת.

הישיבה הגדולה החדשה (חברון החדשה), ברחוב בית הכרם 2 בירושלים, בשעה 20:00 בליווי תזמורת מורחבת של אלכס מיטלמן בליווי גדולי הזמר.

ישיבת לב אליהו רמת שלמה עם הזמר ישראל שטרן.

ישיבת פתחי שערים במודיעין עילית עם הזמר שוקי קאזין והקלידן אליחי רחמני.

הזמר אברהם משה ברדוגו עם שימי יאקב בישיבת דברי אמת (הגר"ז שוב) בקרית ספר.

שמחת בית השואבה המרכזית בעיר יהוד ברחוב קדושי מצרים עם הזמר שלמה אשר.

ישיבת באר התורה גיל בבית שמש עם תזמורתו של אהרלה נחשוני ויוני ברגר.

הזמר מידד טסה יופיע בצהרים בשעה 14:00 בבית הספר מקור ברוך בתל ציון.

בכפר סבא במגרש הכדורסל רחוב אזר 51 הזמר מידד טסה בשעה 20:30

בית הכנסת חניכי הישיבות קרית מלאכי עם אברימי וינברג.

מקהלת 'מלכות' זאנוויל וינברג יופיעו  עם שמוליק לוטרמן באולמי תמיר.

ביהמ"ד הגדול בעלז אהרלה סאמעט ותזמורתו

ישיבת עמלה של תורה הזמר מנחם בלוי עם הקלידן לייזר הרשקוביץ.

ישיבת קובנא מבקשי השם עם הזמר קובי ברומר בליווי הקלידן דוד יחימוביץ.

באירוע המסורתי של ארגון 'בלב אחד' שיתקיים בגן הדסים קרית ספר ביום שני בשעה 17:00 יופיע המעבד הנודע אהרלה נחשוני ותזמרתועם הזמרים : שלומי גרטנר אברומי וינברג דדי גראוכר מנדי ג'רופי רולי דיקמן יהודא פליישמן אבי מן ילד הפלא נתנאל מנת
קרית יערים טלזסטון בני לאופר ותזמורתו עם זאנוויל וינברגר גלעד פוטולסקי ומקהלת קולות

שמחת בית השואבה שע"י מנין אברכים בראשות הגר"י טיירי שליט"א בהיכל ביהמ"ד לעלוב רמבם 32 פינת אבן גבירול ב"ב
באירוע למען איחוד הצלה בבנייני האומה בירושלים יופיעו הזמרים אברהם פריד בני פרידמן שמחה פרידמן אלי שמואל ובנצי מרכוס. הכניסה בתשלום

יום שלישי ד' דחול המועד בצהרים:
הקלידן אשר גבאי עם יוני שלמה ואייל טויטו בית עלה ירושלים.

18:00 אחה"צ רובע י"ז אשדוד ברחוב ישפה יופיע הזמר מידד טסה.
ליל הו"ר בבמה המרכזית מעלה אדומים יופיעו אהרלה נחשוני ואברומי וינברג.

הקפות שניות:

ישיבת שיח יוסף בב"ב הזמר חיים עקשטיין עם הקלידן ישראל פריד.

ישיבת כפר חסידים הזמר יוני ברגר ותזמורתו.

ביהכנ"ס בני הישיבות רוממה רח' פ"ת 12 בליווי תזמורת.

ביהכנ"ס חניכי הישיבות רח' גניחובסקי בליווי תזמורת.

ישיבת כפר גנים פ"ת בליווי תזמורתו של משה קליין.

ביהכנ"ס חניכי הישיבות שתילי זיתים בליווי הקלידן אושי לנדסמן

ישיבת בית מתתיהו עם תזמורת קרלין.

בית מדרש אהבת תורה בית שמש עם מקהלת מלכות והזמר שמעון דוידוביץ.

ישיבת בית שמעיה ברחוב פוברסקי בבני ברק עם מנדי וייס בליווי תזמורתו של יואלי דיקמן.

קהילת זכרון יעקב בית כניסת מסילת ישרים מופיע הקלידן הערשי הרטמן.והזמר שלמה גובי.

בשכונת יד אליהו בתל אביב עם הזמר שלמה אשר ברחבת בית הכנסת "באר מים חיים"הפלמ"ח 40 במעמד רב הקהילה הרב אמנון חגיגי.

בית מנחם בכפר חב"ד כמידי שנה בהשתתפות אלפים.

ישיבת 'בית הלוי' בראש העין בראשות רבי אבנר עפג'ין הקפות שניות מרכזיות עם תזמורת.

הקפות שניות המרכזית ברמת שלמה בביהכנ"ס משכנות יעקב.

ישיבת 'אור לציון' בשכונת גוש שמונים בירושלים עם הזמר שלמה ועמי כהן.

ישיבת גבעת שאול בשכונת גוש 80 בירושלים, בליוי תזמורת של יוסי מייזליש.

ישיבת 'אמרי דעת' בירושלים, עם תזמורת.

בישיבת אורחות מאיר בשכונת בית וגן הקפות עם הבעלי מנגנים אשר פישר ומנחם בלוי.

ישיבת אש התלמוד עם הבעלי מנגנים שמואל גפנר וצביקי מילר.

הקפות שניות עם המנגנים רחוב פוסטר 2 בהרצליה עם הזמר חיים ישראל.

ישיבת יסודות התורה (יסודות לשעבר) בת"א עם שלמה גובי ווינריך.

יוסל'ה קרישבסקי יענקי לנדא ושלמה מינצברג עם מקהלה גדולה בקהילת המתמידים בראשות הגר"ל מינצברג.

ישיבת יקירי ירושלים עם שמוליק קלצקין ותזמורתו.

בבמה המרכזית נתניה יופיעו  אייל טויטו בליווי תזמורתו מארחים את משה לוק ולהקת הבניםomen בליווי תזמורתו של מיכאל חדד.

רולי דיקמן בליווי הקלידן שמואל יפת במוסדות עטרת חכמים בחולון.

ישיבת באר יצחק טלז סטון, עם הזמר אבי מן עם הקלידן לירן אלקובי.

בפארק העירוני בחדרה בחסות העירייה, עם ילד הפלא נתנאל מנת, ברל צוקר, הזמר עדי רן, מקהלת יחד ותזמורת של שאול כהן.

בחצור הגלילית ברחבת העירייה הזמר אלי בן הרוש ותזמורת מורחבת.

ברחבת בית הכנסת ישמח ישראל רחוב הגליל בבני ברק יופיע הזמר מידד טסה.

בישיבת באר יצחק טלז סטון יופיע הקלידן איציק אהרן ותזמורתו.

בבמה המרכזית באשדוד שע"י ביהכנ"ס נפש החיים יופיע הזמר החסידי ישראלי אברומי וינברג בליווי המעבד הנודע אהרלה נחשוני ותזמורתו.

בבית שמש רח' אהל יהושע עם בני לאופר משה קליין גלעד פוטולסקי ומקהלת יחד.

בית חב"ד נתיבות – קובי ברומר עם אבי אבידני.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.