המדריך המלא לקניית מעשנת בשר לבית

במרבית מהמסעדות אנחנו מוצאים היום את מעשנת הבשר. בעולם הגדול כבר הכירו מזמן במוצר הייחודי ההופך כל מנת בשר למעדן עולמי , אולם הישראלים השמרנים לא מיהרו כל כך לשנות את טעמם. אך כמו כל דבר טוב שמצליח להיכנס ולחדור לשוק, גם המעשנת עם הטעמים המופלאים שהיא מפיקה הצליחו לחדור ולהגיע לקדמת הבמה. בשנים האחרונות אנחנו רואים כי יותר ויותר אוהבי בשר, בישול ואוכל בריא רוכשים מעשנות בשר ביתיות.

אפשר לעשן בשר בבית

אז כמו שכתבנו לא חייבים ללכת למסעדה כדי ליהנות ממנת פסטרמה ביתית או בשר אחר שעבר עישון במעשנת. אנחנו יכולים לרכוש לנו מעשנת בשר ביתית ולהתחיל ליהנות מבשרים משובחים ומלאי טעם. אך חשוב קודם כל להכיר את האפשרויות הקיימות ולבחור במוצר המתאים ביותר לצרכים שלנו.

חשוב שתדעו כי ישנם לא מעט סוגים של מעשנות בשר,  מגוון גדול של דגמים שונים וגם טווח המחירים רחב מאוד. זה לא אומר שאתם חייבים ללכת על המוצר היקר ביותר ועל הדגם היוקרתי ביותר בכדי ליהנות ממנות בשר משובחות. מה שזה כן אומר – זה שיש לכם אפשרויות רבות ואתם יכולים לבחור בזו שהכי מתאימה לצרכים שלכם ולציפיות שלכם מהמעשנת.

מעשנת קלה ונוחה לתפעול –

חשוב שתבחנו את המעשנות השונות המוצעות לכם ותשימו לב לאופן התפעול של כל אחד מהם, ולאביזרים המתלווים אליהם. חשוב שיהיה לכם קל ונוח להשתמש במוצר. יותר מידי מוצרים שקנינו עומדים כאבן שאין לו הופכין רק בגלל העובדה שהתחזוקה והתפעול המסורבלים מוציאים מאתנו כל חשק לעשות שימוש במוצר.

גישה נוחה לתא הבעירה –

בכדי שתוכלו לשלוט על רמת הבעירה לכל אורך התהליך של בישול הבשר חשוב שתהיה לכם גישה נוחה לתא. יש לכך חשיבות רבה גם מהבחינה הבטיחותית. כמו כן חשוב מאוד שתוודאו כי יש פתחים בצדדים כאשר אלו מסייעים לשלוט בעוצמת העישון.

דלת עילית –

בדרך כלל במעשנות הקטנות ישנה הדלת העילית. ממבט ראשון נראה כי מדובר ביתרון משמעותי, אך שימו לב, הדלת אולי נוחה מאוד אך אם אתם סקרנים ותפתחו את הדלת במהלך הבישול שוב ושוב רק כדי לבדוק את מצב הבשר – אתם תאבדו את החום ואת העשן והדבר ישפיע על איכות הבישול וגם על התוצר הסופי.

בישול אחיד –

אחת הנקודות המשמעותיות ביותר זה שימת דגש על בישול אחיד של המעשנת. רק אם תוכלו לבשל את הבשר בחום אחיד תקבלו בשר משובח שיעניק לכם חוויה בכל טעימה. אם אתם רוצים לשלוט על הטמפרטורה במשך כל זמן הבישול כדאי שתוסיפו גם מד טמפרטורה כך תוכלו לדעת כל הזמן מה קורה בפנים.

בחנות טורוס ישראל תוכלו לקבל את מעשנת הבשר שתתאים בדיוק לצרכים שלכם וליהנות מארוחות דשנות ומפנקות עם בשרים משובחים שיתבשלו באופן הכי מדויק והכי טעים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.