המהומה מול איצקוביץ : "חרד"ק צא מהעיר שלנו" – צפו ב(וידאו)

חייל חרדי הותקף אמש מול בית הכנסת איצקוביץ,  אותו חייל  מספר כי  עמד בתחנה (לבוש מדים) ברחוב רבי עקיבא בבני ברק, מחכה לאוטובוס שיקח אותו הביתה.  הבחור ממשיך וכותב, "נגשים אלי שני בחורים שנראים כמו בחורים צדיקים – עם זקן אפילו – ומגישים לי עלון/פשקוויל היוצא נגד החרד"קים. תוך כדי שאני מעיין במה שכתוב הם מתחילים לצעוק בקולי קולות ״חארד"ק צא מהעיר שלנו – אתה מבייש את היהדות וכו׳ וכו׳״.

צפו בתקיפה שתיעד צלם חדשות 24 ידידיה דנחי.

שני דברים – דבר ראשון הבושה הגדולה שלי שחייתי בכלל בכזה מקום שמסוגל לגדל בחורים שנגשים ככה לבחור ומשפילים אותו לעיני העוברים ושבים (ולטענתם הם עשו זאת לבקשת הרב קנייבסקי). היו לי דמעות בעיניים! דמעות של השפלה! ומה שהוסיף ללב שלי להיפגע הוא שעוד בחורים הצטרפו אליהם וצעקו לעברי.. זאת הפעם הראשונה שאני נתקל מול עייני בכזאת שנאה לחייל חרדי (דווקא בתקופה כמו עכשיו – תקופת ספירת העומר) וכן היה להם מבט משפיל ומזלזל..!

דבר שני: כותב הבחור, כשעיינתי בעלון, מה רשום שם? דברי מוסר נגד חרד"קים? פסוקים וכל הדבר הזה שחרדים (וכן הוצאתי עצמי מין הכלל) יודעים לכתוב בפשקווילים? לא! ממש לא! הכותרת: "הדפוק של השכונה" והתוכן עצמו משתמש במילים הזכורות לי מכיתה ג׳..! שהחרד"ק הוא חולה צומי נחיתי וכו׳.. ומה שהכי מוזר שלמטה הייתה חותמת של "הדיבור כהלכה" נושאת תמונה של החפץ חיים.

לסיכום הוא כותב: "אז לא אני הוא הבושה ליהדות, אתם הבושה לאבא שבשמיים! אתם שמשפילים אנשים בחסות הדת, בחסות רבנים ובחסות הגמרא שאתם לומדים, זכותכם לחנך את הילדים שלכם שלא יתגייסו ויישארו בישיבה אבל בבקשה בבקשה שהאלף בית יהיה שיתנהגו כמו בני אדם ולא כמו בהמות…! שלא ישפילו אנשים על רקע כמו זה.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. טיפשות ורישעות. ויאיר לפיד לא אשם אלא המחנכים שלכם שהרגילו אתכם לשנוא יהודי ששומר עליכם בגבולות שמתמודד מול ערבים עם סכינים שמתאמץ 3 שנים מחייו למען בטחונך . ואתה כפוי טובה במקום לנשק לו את היד ולומר לו תודה שבזכותו אתה שומר לבטח על הסטנדר בישיבה. צביעות ושנאת אחים מקורה ב"גדוילים" הקטנים שמסכסכים בין יהודי ליהודי ומאריכים את הגלות ועל כך בוכה השכינה. והכל בחסות "צידקס".

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הוא חייל בצבא של לפיד. כעת זה זמן מלחמה בציבור החרדי ובחור חרדי שמסתובב כך באיצקוביץ מסמל "סדין אדום" בידים של לפיד. שלא ישחק אותה תמים ומופתע…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. אי אי אי
  זהו פרי חינוך לחיצוניות, לערכים מוטעים במקום לחפש מה רצונו יתברך לחפש מה השני לא בסדר במ אוכל להיתכבד בקלונו בושתי ונכלמתי לקרוא דברים כדורבנות שכתב החיל!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. הוא באמת לא אשם אבל גם הם לא אשמים

  יאיר לפיד אשם שיצר את שיח השנאה הזה

  אלי |
  הגב