המהומות בגבעת הישיבה: הבחורים הסגירו עצמם לידי המשטרה

לפני שעה קלה הסגירו את עצמם שבעה תלמידים מישיבת פוניבז' לידי משטרת מרחב דן כאשר הללו מודים שנטלו חלק בפעילות האלימה שהתחוללה במקום.

לפני שעה קלה הסגירו את עצמם שבעה תלמידים מישיבת פוניבז' לידי משטרת מרחב דן כאשר הללו מודים שנטלו חלק בפעילות האלימה שהתחוללה במקום.
כזכור, בשבועות האחרונים מתחוללת סערה בגבעת ישיבת פוניבז' עם פתיחתה של פנימיה חדשה המשמשת את בחורי הישיבה שתחת הנהגתו של הגרי"ג אדלשטין ונמצאת בסמוך לפנימיה המשמשת את תלמידי הגר"ש מרקוביץ.
למצולמים  אין קשר לכתבה - פלאש 90
למצולמים אין קשר לכתבה – פלאש 90
המהומות הגיעו לשיאם כאשר בשבוע שעבר נפרץ אוצר הספרים הוותיק של הישיבה ונבזזו ממנו ספרים עתיקים בשווי עשרות אלפי שקלים. תוך זריעת הרס וחורבן למבנה.
יצוין, כי בזמן המהומות נכחו במקום שוטרי מרחב דן ועצרו מספר בחורים שהיו מעורבים בפרעות, הבוקר עם פרסום הידיעה על כך שקיימים הסרטות המתעדות את הפורעים ומעשי הוונדליזם באוצר הספרים והסרטה נוספת בו נראים בחורים פורצים לביתו של ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין, הסגירו את עצמם שבעה מהבחורים המעורבים והודו על העבירות המיוחסות להם.
בתוך כך, וידאו שפורסם בבוקר שלאחר המעצרים עורר סערה, מסיבה שאינה ברורה, נראה אחד הבלשים בסרטון כשהוא מתקרב לפתע אל אחד הצעירים הנוכחים במקום ובעט בחזהו.
מפקד מרחב דן של המשטרה מסר בתגובה: "אנו רואים בחומרה כל גילויי אלימות באשר הם. תוכן הסרטון הובא לידיעתי מיד בתום המעצרים. פיקוד המרחב הורה על העברת הנושא לטיפול הגורם הרלוונטי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.