המהלך שמסעיר את עולם הישיבות

רשתות האופנה מתחרות באינטנסיביות כדי לזכות במכרז של איגוד בחור הישיבות. חנויות הכובעים מבקשים להצטרף למהלך.{ עסקה בדרך }

צובר תאוצה: רשתות האופנה מתחרות באינטנסיביות כדי לזכות במכרז של איגוד בחור הישיבות. חנויות הכובעים מבקשים להצטרף למהלך.

ראשי התתי"ם החברים באיגוד בחורי ישיבות החליטו לנצל את הכוח הצרכני העצום שלהם ולפעול במשותף מול החנויות בכדי להוזיל את מחירי החליפות ל400 ש"ח ברשתות המובחרות.

כבר מעל 10,000 בחורי ישיבות ואברכים חתמו על בלעדיות עם הרשת איתה יבצעו את העיסקה

רשתות האופנה מבינות את התועלת הכספית הגלומה בעסקה בשוווי מליוני שקלים, ומודעות להפסד הכספי שיגרם להם במידה והפלח שוק העצום יעבור לרשת אחרת, מתחרות באינטנסיביות לזכות בעיסקה.

בימים האחרונים מנהלים באיגוד בחורי הישיבות משא ומתן מתקדם עם רשתות האופנה הגדולות לקראת חתימת הסכם על קניה מראש של אלפי תלושים בכדי להוזיל את המחיר לארבעה מאות ש"ח לחליפה.

העיסקה תבוצע בליווי עורכי דין ובתשלום מראש בפיקדון של צד שלישי בכדי לא לקחת שום סיכון.

בכדי להקל על התתי"ם שאין בידם סכומים גדולים של כסף מזומן, אב"י גייס פילנתרופים שילוו כסף ויהיו הגב הכלכלי מאחורי העיסקה.

עשרות ראשי כוללים ששמעו על המהלך שמסעיר כיום את הרחוב החרדי ביקשו להצטרף לאיגוד בכדי להוזיל את המחירים גם לאברכי הכוללים. החנויות שמודעות לכח הצרכני העצום שיש לאיגוד עושות כל צעד אפשרי כדי להציע את המחיר הזול ביותר כמובן בלא לפגוע באיכות החליפה.

א.ר. מנהל של אחד מהתתי"ם הגדולים בירושלים אומר ל'קוקר' כי בעקבות ההד הציבורי שזה גורם והרצון של אלפי בחורים ואברכים לקנות חליפה במחיר מוזל, הרי שהתלושים לא יספיקו לשנה ואחרי פסק יצטרכו לקנות כמות נוספת של תלושים.

"אני מודע לפחד של הרשתות מהעיסקה, אין לנו שום העדפה של חנות אחת על אחרת אנחנו נבצע את העיסקה עם החנות בעלת התוצרת הטובה ביותר והמחיר הכי זול.

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.