המהפכה של אסתי לאודר

מותג הטיפוח והאיפור היוקרתי Estee Lauder משיק:

ADVANCED NIGHT REPAIR INTENSIVE RECOVERY AMPOULES
אמפולות המכילות את הסרום Advanced Night Repair עם מינון מדויק להתאוששות מהירה של עור השרוי בסטרס ניכר לעין

אסתי לאודר מחוללת מהפיכה נוספת בתיקון העור בשעות הלילה עם אמפולות Advanced Night Repair Intensive Recovery החדשות. כל אמפולה מכילה 100% של פורמולה פעילה של הסרום המנצח אדבנס נייט ריפייר במינון מדויק, המספק הקלה מהירה לעור הנמצא בסטרס כתוצאה מחשיפה לאורח החיים המודרני והאינטנסיבי. עם טכנולוגיית ChronoluxAI החדש והדו-תכליתית, מנת הפורמולה הקטנה שבאמפולה מסייעת לעור להתמודד עם כל שלבי הגירוי העלולים לגרום לסימני הזדקנות ניכרים בטרם עת. האמפולות תומכות גם בסנכרון תהליך התיקון הטבעי של העור בשעות הלילה ומסייעות לעור לחזק את עמידותו בפני מתקפות עתידיות. נוסחה נוגדת גירוי ממוקדת ומהירת פעולה זו תומכת בתגובת ההתאוששות הטבעית של העור , מפחיתה את מראה העור המגורה והאדמומית ומסייעת לעור להשיב את מראה הנעורים הבריא והמואר.

המדע שמאחורי עור מתוח
גורמי סטרס יומיומיים עצימים, לרבות מחסור קבוע בשינה, זיהום סביבתי מוגבר, נסיעות ושינויי מזג אוויר עונתיים עלולים לעתים לחבל ביכולת ההתאוששות הטבעית של העור. מדעני אסתי לאודר גילוי שגורמי לחץ אינטנסיביים אלה עלולים לגרום לגירוי ולשבש את הסנכרון של תאי העור, וכתוצאה מכך להאיץ את סימני ההזדקנות הניכרים לעין. התגובה הטבעית של העור למתקפות לחץ היא גירוי, המעיד שהעור "במשבר". תגובת העור שניזוק, המתבטאת באדמומית ויובש, עלולה להצטבר ולהגיע להזדקנות בטרם עת.
שלושת השלבים של גירוי העור
אסתי לאודר ערכה מחקרים מקיפים על שלושת שלבי הגירוי:
שלב ההתלקחות (Initiation) מתרחש כאשר חשיפת העור למתקפות גורמת לשחרור מולקולות הקרויות ציטוקינים. זהו מנגנון תגובה המפעיל את תגובת התיקון הטבעית של העור. אך כאשר מנגנון זה מופעל שוב ושוב לאורך זמן, הוא עלול להזיק או לגרום לגירוי כרוני.
שלב ההתעצמות (Amplification): תגובת הגירוי המזיקה מצטברת ומפעילת תגובת שרשרת אשר בהיעדר טיפול, עלולה להאיץ את סימני ההזדקנות בטרם עת.
שלב הדעיכה (Resolution) – מחקרי אסתי לאודר הביאו לתגלית חדשה בטיפוח העור: התגובה הטבעית של העור התומכת בהתאוששות מפעילה ליפידים מסוימים המסייעים בשיכוך מהיר של הגירוי ובבניית התנגדות טבעית של העור לגורמי דחק.

גירוי מתמשך שאינו זוכה למענה עלול ליצור שרשרת נזקים אשר עם הזמן מאיצה את סימני ההזדקנות הניכרים לעין. בנוסף, ככל שהעור מזדקן, הוא מאבד את יכולתו לעמוד בפני המתקפות החיצוניות ולהתאושש מהן. הגירוי מצטבר מאחר ותהליך התיקון מואט ונחלש. מן ההכרח לטפל בגירוי של העור במהירות ובאפקטיביות ולתמוך בשלב הדעיכה הטבעי של הגירוי ולטייב את ההתאוששות.
טכנולוגיה נוגדת גירוי חדשה ורבת עוצמה
אמפולות Advanced Night Repair Intensive Recovery Ampoules החדשות מכילות את טכנולוגייתChronoluxAI העומדת להירשם כפטנט. זוהי טכנולוגיה דו-תכליתית נוגדת גירוי ומסנכרנת המסייעת לעור להתמודד עם כל שלבי הגירוי ותומכת בסנכרון הטבעי שלו. סימני המתח הניכרים לעין פוחתים ככל שהעור מתחזק ונעשה עמיד יותר בפני מתקפות עתידיות.
בשילוב עם הפורמולה, מרכיבים נוגדי גירוי ורבי עוצמה מסייעים בהתמודדות עם שלושת שלבי הגירוי. העור נרגע ונמנע הנזק לתאים, העלול להוביל להזדקנות.
טכנולוגיית Chronolux תומכת בסנכרון הטבעי של העור ומסייעת לתאי העור למקסם את תהליכי התיקון המתרחשים בשעות הלילה.
בדיקות קליניות
התאוששות מהירה: הנוסחה המקיפה ומהירת הפעולה מפחיתה במהירות את אדמומית העור הניכרת לעין. העור רגוע וזוהר יותר.
חיזוק ועמידות: מהשימוש הראשון, העור מסוגל לעמוד טוב יותר בפני חשיפות גורמות גירוי. בשימוש מתמשך, העור חזק יותר באופן דרמטי, מרגיש גמיש ונראה בריא יותר בבירור. העור מוכן טוב יותר להגן על עצמו מפני ההשפעות הניכרות לעין של חשיפה לגורמי סטרס.
תיקון מחסום העור הטבעי הואץ תוך 3 ימים בלבד
בשימוש כחלק ממשטר טיפול בשילוב עם סרום Advanced Night Repair, השיפור בחוזק של מחסום העור הוכפל תוך שבועיים בלבד.

בדיקות חושיות בעור הנתון לסטרס
לאחר שימוש של לילה אחד, 92% מהנשים עם עור במצב סטרס דיווחו כי עורן מרגיש נינוח ורגוע.
אחרי שבועיים, 91% מהנשים עם עור במצב סטרס דיווחו כי עורן נראה בריא יותר.
אחרי שבועיים, 89% מהנשים עם עור במצב סטרס דיווחו כי עורן נראה משוקם.
אחרי שבועיים, 89% מהנשים סברו כי Advanced Night Repair Intensive Recovery Ampoules סייעו לעורן להתאושש מגורמי דחק סביבתיים כגון חשיפה לשמש, זיהום ואקלים קשה.

אופן שימוש:
השתמשי באמפולה אחת בערב אחרי סרום תיקון במשך 14 יום, בתקופה שבה העור נתון בלחץ. סובבי את האמפולה לפתיחה, צקי את הנוזל שבתוכה לכף היד ועסי בקלילות על העור בקצות האצבעות. משחי מעל לזה קרם לחות.
באמפולות Advanced Night Repair Intensive Recovery אפשר להשתמש גם כטיפול מקדים במשך שבוע לפני חשיפה לגורמי דחק אינטנסיביים כגון נסיעות, ולהמשיך בטיפול במשך שבועיים בכדי לתמוך ביכולתו של העור לעמוד בפני לחץ ולהתאושש מהתוצאה הניכרת לעין של סטרס וגירוי.

אמפולותAdvanced Night Repair Intensive Recovery באות בצנצנת המכילה 60 אמפולות ובטוחות לשימוש לכל סוגי העור.

להשיג בחנות אסתי לאודר בקניון איילון, ר"ג
ברשתות הפארם, אפריל והמשביר לצרכן, בפרפומריות פרטיות נבחרות
ובאתר האונליין: www.esteelauder.co.il

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.