המודיע מתריע 'מגוג ומגוג' משפחה נפל עם 'מלניה' • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר 'קוקר': הצלם שזכה בעשרות אלפי שקלים, אושיית הברנז'ה שחיסלה את הקישקע. הכתב המדליף. ועוד. { ברנז'ה}

 

לאחר תקופה ארוכה של פגרה בעיקר שבקליינע היה שקוע בהכנות ליום הדין וחגים צפופים שהקשו על מלאכת הפפראצי, המדור חוזר עם הרבה כוחות מחודשים דווקא בעיצומם של ימי חול המועד שכולנו נעים אחוזי תזזית בין זעקותיו של שמעלצר לפקק הבלתי נגמר בהושע נא. התחלנו?.

בשעה שעם ישראל טרוד בהקמת הסוכה וברכישת ארבעת המינים ובהכנת הפראקים, בקליינע קיבל טלפון מלשכת רוה"מ (על רקע קולות ה-1800 חמש תשע ארבע שבע ארבע..). בקליינע התלבט ולבסוף החליט לעלות לרחביה לבית המפורסם ברחוב בלפור- בית רוה"מ לחוג תנ"ך בהשתתפות אנשי רוח ואקדמיה וחוג המוקרבים של בית רוה"מ.

 

בכניסה לבית ברחוב בלפור נלקחו הפלאפונים אחר כבוד, למעט מאן דכר שמיה שהצליח להבריח פלאפון מתחת לאפם של המאבטחים החסונים, אותו האיש  התאמץ להנפיק גם כותרות למוקדי הסמסים, ואם לא די בכך אף הספיק לראיין את שליח חב"ד בסוכת רוה"מ עם הלולב שאף פעם "לא מתייבש".

אם בשליחי חב"ד עסקנין,  ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעיתו הגברת שרה נתניהו אירחו את ראשי חב"ד הרב דוד נחשון והרב מנדי בלניצקי בסוכה ברחוב בלפור.

 

רק שתדעו שלחשבון הבנק של צלם חרדי נכנסו כמה עשרות אלפי שקלים וזאת במסגרת תביעת מליונים כנגד מספר אתרים ורשתות ישראליות, הצלם המוכשר נאלץ להסתפק בסכום פעוט יותר לאחר פשרה.

 

כמידי שנה עיתון 'משפחה' נוהג להביא את "הסיפור שלא סופר" הפעם זה היה בדמות מכתבים גנוזים ועלומים מבית הגראי"ל שטיינמן שנמצאו בטרם עת, אלא שבכתבה סמוכה התנוססה תמונתה של הגברת הראשונה מלניה טראמפ, שנעלמה מתחת עינו של המבקר הרוחני של העיתון. או שכן או שלא. שגיאות מי יבין.

 

ב'המודיע' אמנם לא היו נופלים לכזאת מלניה, אך בערב החג שיפשפו רבבות קוראים חסידים את עיניהם לפשר הכותרת המבשרת על מלחמת גוג ומגוג בין רוסיה לארה"ב. בקליינע הזמין אופטלגין לעורך הקשיש.

 

אם תחפשו בימים הקרובים אחר קישקע בבני ברק קשה להאמין שתמצאו, וזאת לאחר שאושיית ברנז'ה חרדית החליטה בערב החג למלא את המקררים בשאריות של הפריצים.

ואילו במערכת חרדית ישבו מספר טכנאים לשחק עם הפס קול במטרה לצנזר ראיון כלשהו של אישיות חשובה. המטרה? אולי קרדיט.

ערב ראש השנה ראש העיר מודיעין עילית יעקב גוטרמן עשה את כל הדרך למעונו של המראת דאתרא של מודיעין עילית הגר"מ קסלר שבירכו בשנה טובה ו…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יו"ר וועדת הכספים ח״כ משה גפני התארח בסוכתו של איצ׳ה רייך יחד עם ראש עיריית נשר.

 

לאחר שכתב מאמר על חשיבות הצום בכיפור הגיע נחמיה שטרסלר פרשן ׳הארץ׳ לענייני כלכלה לשוק ארבעת המינים שם בחר לו ישראל כהן אתרוג מהודר.

 

יו"ר משמרת הקודש והחינוך והאחראי על המכתבים כנגד ההופעות המעורבות, נצפה בערב החג כשהוא מתייעץ עם הרב גודי סילמן  בענייני הלכה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

איש הפרסום מוטי רובינשטיין עשה סלפי סטייל הילארי במסגרת עבודתו, בקליינע רק מקווה שלא שידבק מהשיעול.

 

משפחת שניידר הצליחה לתמרן בין ההכנות לחג לשידור המהדורה המרכזית. הנה לכם תמונה.

 

ערב חג הסוכות, בקליינע פוגש את ד"ר מיכאל פקטרוביץ בהכנות אחרונות לחג 'אצל אריה'.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

העיתונאי מנדי גרוזמן חש שהוא חייב לכפר על חלק מהכתבות במקור וביקש מחבדניק מצוי שילקה אותו מספר מלקות, (לא באמת , זה רק בשביל הפייסבוק).

הצלם שלומי כהן נכנס לקודש הקודשים ותיעד את רבה של ירושלים רבי שלמה משה עמאר מתכונן ליום הכיפורים.

 

 

 

 

ערב יום הכיפורים, הנגיד המפורסם גיי' שוטינשטיין נחת בישראל ועלה להתארח בירושלים. הנגיד ישהה עד סוף  חג הסוכות בישראל, בסוכתו יופיעו גדולי הזמר החסידי אברהם פריד.

במרכז הקונגרסים 'אווניו" בקריית שדה התעופה בנתב"ג, התקיים דינר לרגל 13 שנה להקמת מוסדות תפארת ישראל בראשות הרב ישראל מאיר דרוק, בהשתתפות הגאון הגדול שר התורה מרן ר' חיים קנייבסקי שליט"א, ראשי ישיבות, רבנים, תומכי תורה ואישי ציבור. על הבמה: גדול הזמר החסידי  מרדכי בן דוד, מקהלת 'מלכות'

 

כל גדולי הזמר החסידי הגיעו לחג הסוכות לישראל. יעקב שוואקי יופיע היום בבית שמש, בתל אביב ובירושלים, בן דוד יופיע מחר בבנייני האומה במופע שכולו על טהרת הגברים יחד עם שמוליק אונגר. בחברון עם חיים ישראל, פריד יצפין לטבריה עם עמיר בניון, בנתניה עם ישי ריבו, ליפא שמעלצר מישקלץ ויקנח בעיר דוד וחברון.

בקליינע הביא לכם כשירות את כל ההופעות.

 

חג שמח! אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com

סודיות מובטחת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.