המוזיקה החסידית מתאחדת לקליפ מיוחד – ווקאל'ס

הרכב הזמרים FDD Vocal במחרוזת חסידית מיוחדת הכוללת את מיטב להיטי התקופה בביצוע ווקאלי מיוחד בעיבודו של נתנאל בן גיאת.

הרכב הזמרים FDD Vocal בקליפ נוסף מתוך סדרת הביצועים הווקאליים. והפעם, מחרוזת חסידית הכוללת את מיטב להיטי התקופה של כל גדולי הזמר החסידי בעיבוד חדש ומיוחד – כולו על טהרת המוזיקה הווקאלית. את העיבוד למחרוזת כתב מנהלו המוזיקלי של ההרכב, נתנאל בן גיאת.

בימים אלה נמצאים חברי הווקאל'ס בחדרי החזרות לקראת סדרת הופעות הקיץ, הכוללות קטעי ליווי לזמרים מן השורה הראשונה במוזיקה היהודית, וכן הופעות סולו של ההרכב בקהילות יהודיות בארץ ובעולם. וכמובן, בין הופעה לחזרה, משתתפים חברי ההרכב בשבתות שמחה, בהן הם אחראים על כלל ההיבטים המוזיקליים, החל מתפילות השבת, זמירות, פיוטים ועונג שבת מיוחד.

"בשנה האחרונה, מאז שהוקם ההרכב, זיהינו ביקוש עצום בקרב קהילות יהודיות בעולם המעוניינות לחבר את המוזיקה היהודית גם לאנשים הרחוקים מתורה ומצוות", מספר מנהלם דוד פדידה, "המחרוזת הזו היא חלק מסדרת מופעים המבוססת על קטעים נבחרים במוזיקה היהודית, המשולבים עם להיטי פופ עדכניים ופיוטים מוכרים של בני עדות המזרח. המטרה היא "להנגיש" בצורה קלילה את השירים שלעיתים נתפסים כ"כבדים". אני חייב להחמיא לכלל חברי ההרכב שעושים עבודה מוזיקלית מדהימה וב"ה אנחנו זוכים להצלחה גדולה עם המופעים הללו. הם יוצרים עניין רב בקהילות ברחבי העולם וכלי תקשורת רבים מסקרים ומפרגנים. בעז"ה בתקופה הקרובה נצא עם קטעים חדשים והמון הפתעות מיוחדות."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.