המו"מ עם 'דגל' מתעכב, מאחר ובדגל רוצים לראות במי ש"ס תתמוך באלעד וירושלים

פרסום ראשון: ב'דגל התורה' ממתינים לראות באיזה מועמד תתמוך ש"ס בירושלים ובאלעד, ובינתיים משהים את תמיכתם במשה אבוטבול

המשא ומתן בין דגל התורה למשה אבוטבול, ראש עיריית בית שמש, בתמיכה שלהם בו לראשות העיר – תקוע, אבל כעת מסתבר שלא רק בשל תפקידים בכירים בעירייה שבדגל מבקשים לעצמם.

בכיר בעיריית בית שמש שמצוי בפרטי המשא ומתן מול 'דגל התורה', אמר הבוקר ל'אקטואליק' כי "המשא ומתן בין אבוטבול לדגל התורה לא מתקדם, מאחר ובדגל התורה מחכים כעת לראות האם ש"ס תציב מועמד משלה באלעד, או שתתמוך במועמד של דגל התורה, במידה ודגל יחליטו להריץ שם מועמד מול ראש העיר המכהן ישראל פרוש. גם בירושלים הם מחכים כעת לראות במי ש"ס תתמוך, ולפי זה יחליטו".

ראש העיר משה אבוטבול, אמר ל'אקטואליק' הבוקר: "אכן, המשא ומתן תקוע מכמה סיבות, אבל אני מאמין שלקראת ראש חודש אלול הכול יתחיל להתקדם לסיום". אבוטבול הוסיף ואמר לנו: "אל תשכחו שעכשיו בין הזמנים, כולם יצאו לנפוש". בפועל, דווקא 'דגל' מתכנסת היום בבני ברק לדיון במי תתמוך לראשות העיר ירושלים, וייתכן שגם נושא בית שמש, שהוא בחשיבות משנית כעת, יעלה בדיון.

כזכור, אבוטבול בינתיים כבר סגר עם הליכוד ועוד קבוצות בבית שמש על תמיכה בו לראשות העיר, ובמקביל גם אגודת ישראל ושאר החסידויות בעיר – המסתופפות תחת הרשימה של שלומי אמונים – הצהירו כי יתמכו בו, מה שאפשר לראות מידי יום כמעט על דפי היומונים החרדים החסידיים, אך דווקא בגזרת 'דגל התורה', כאמור, עוד אין תשובות ברורות לגבי התמיכה בו, למרות שלדברי כל הגורמים אין כרגע מישהו אחר בעיר שיכול לנצח אותו. גם יו"ר ש"ס אריה דרעי כבר הצהיר על תמיכת ש"ס הארצית במשה אבוטבול בפעם השלישית, והדרך לכס ראש העיר שוב, כבר נראית סלולה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.