המו"מ עם ש"ס באשדוד תקוע: "הסיפור הוא הג'ובים"

המשא ומתן באשדוד בין ש"ס לבין ראש העיר יחיאל לסרי לא מתקדם. מקורבים לראש העיר ל'אקטואליק': "ש"ס רוצה שני סגנים"

אחרי שאתמול דיווחו גורמים פוליטיים באשדוד על כך שבמפלגת ש"ס באשדוד כועסים על כך שראש העיר הנבחר, יחיאל לסרי, השאיר אותם אחרונים במשא ומתן על כניסתם לקואליציה, הבוקר מתברר גם על מה ולמה המשא ומתן ביניהם לבין ראש העיר לא מתרומם.

בש"ס כועסים במיוחד על ראש העיר, זאת בשל כך שלטענתם מה שהביא את הניצחון לראש העיר לסרי היא תנועת ש"ס, שבפרסומים הרבים שהוציאה בבחירות, השם ש"ס ושמו של לסרי התנוססו יחד. לדבריהם, "הפעילים שכנעו את כל מי שהגיע להצביע לש"ס להצביע גם, לראשות העיר, ללסרי".

נזכיר שלסרי סגר בשבוע שעבר קואליציה של 14 מנדטים, ובהם: המפלגה של שמעון כצנלסון, שהתמודד גם הוא לראשות העיר והפסיד אבל הביא שישה מנדטים; אגודת ישראל, שקיבלה ארבעה מנדטים, שתקבל תפקיד סגן וגן עוד שלל תפקידים בכירים, בהם ראשות ועדת הכספים ותיק החינוך החרדי, ובנוסף הצטרפו עד עתה לקואליציה עוד 4 מנדטים של המפלגות החרדיות האחרות.

הבוקר אומרים גורמים המקורבים לראש העיר ל'אקטואליק': "לסרי לא הוזמן לכנס של ש"ס שהיה במוצאי שבת באשדוד, מה שגרם למתח. בנוסף, ש"ס מבקשת שני סגנים, בגלל שהם עלו מארבעה מנדטים לשישה ולטענתם מגיע להם יותר".

לדברי מקורבי ראש העיר, "אי אפשר לתת להם שני סגנים, וגם לא היה סיכום כזה. היה סיכום שיהיה צילום מצב של הקדנציה הקודמת", כך אומרים המקורבים.

עוד הם מוסיפים: "אבי אמסלם חשב שלא יישבו עם אף מפלגה עד שנסגור איתו, אבל התברר למפלגת ש"ס שלא צריך לחכות להם, וסגרנו כבר קואליציה. אנחנו נשמח שגם הם יבואו, אבל בתנאים שלנו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.