המונים השתתפו בסליחות באור החיים בראשות הרב אלבז והפייטן יובל טייב – וידאו ותמונות

כמידי ערב בחודש אלול המונים השתתפו הערב – מוצ"ש במעמד סליחות בישיבת אור החיים בשכונת בית ישראל בירושלים, בראשות ראש ישיבת אור החיים הגאון הרב ראובן אלבז שליט"א ובהשתתפות הפייטן יובל טייב.

ההמונים הגיעו למקום באוטובוסים מכל רחבי הארץ, חרדים, חילוניים, מסורתיים ודתיים, הכל כדי לזכות להשתתף במעמד המיוחד שכל כולו קריאה לתשובה והתעוררות לקראת הימים הנוראים.

צילום: יעקב חיים לחיאני – חדשות 24

סליחות אור החיים אצל רבי ראובן אלבז ויובל טייב (3)

סליחות אור החיים אצל רבי ראובן אלבז ויובל טייב (4)

סליחות אור החיים אצל רבי ראובן אלבז ויובל טייב (1)

סליחות אור החיים אצל רבי ראובן אלבז ויובל טייב (2)

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יחלאות אדם נבלות וטרפות!!! אתם נסחפים אחרי הבילבול של העולם! עוד מילה על כבודו של הרב אלבז שליט"א שמזכה את הרבים ויודע לשמור על הכבוד האמיתי של מרן שליט"א, וקבעתם את דינכם לגהני גהינם. משוגעים!!! זה מה שהוא מלמד אתכם? כל הזמן להתקיף את כולם ולזלזל בכולם ולהשתמש בטרוניות ללא שחר וללא קמצוץ של אמת!הכל זה רק למען הכבוד האישי? לא מספיק לכם כל המלחמות והפילוגים האלה?נמאסתם!!! ועוד לפני ראש השנה!!! תחזרו בתשובה! בוקר טוב!!!

  המגיב המזועזע |
  הגב
 2. וואוווו וווואוווו תירגעו ומייד!מה זה הדיבורים האלה על גדול הדור? מי אתם שתדברו עליו? קודש קודשים! קודש קודשים! עשו תשובה !!!

  אפרתייי |
  הגב
 3. למשתמש אנונימי נכון מאוד שהדבר אסור ומפך מידה רחמים לדין,לרב אלבז לא מזיז מין הדין ולא מזיז לו על מה שהרב עובדיה פסק שאין להזמינם אפילו לאירועים כשרים כמו שלא הזיז לו לעבור על הלכות דיינים שמוע בין אחיכם ושפטתם צדק חושן משפט סימן יז כאשר לא בא לשמוע מה יש לאמר לרב אמנון שליטא בנידון דאז בבחירות השם ירחם על הרב אלבז ויחזירו בתשובה שלמה ברחמים רבים

  יניב |
  הגב
  • יחלאות אדם נבלות וטרפות!חסידים של הנמר אמנון שמתקיף את כולם ומרחיק את כולם. עוד מילה אחת על הרב אלבז וחתמתם את דינכם לגהני גהינם לנצח נצחים! משוגעים!1! כל הזמן רק לצאת על אנשים רבנים ורק מי שאפשר במקום שתבחרו בשתיקה!

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 4. אויי לנו ואויי לנפשנו!! החזן יובל טייב שמרקיד מעורב, ומהפף מידת הרחמים למידת הדין. אך מביאים אותו לשם?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב