החוברות והיצירות של נפגעות הנפש

ביריד נמכרו יצירות וחוברות עבודה שיוצרו ע"י משתקמות במסגרת 'בית חם' ומחומרים ממוחזרים * מנכ"ל בית חם הרב אריה מונק: "מדובר בתרומה כפולה לקהילה ולסביבה"

לקראת תחילת שנת הלימודים הגיעו מאות גננות, מורות ואנשי מקצוע פדגוגיים לפקוד את יריד המכירות הענק של פרויקט גנים שע"י עמותת בית חם, המתקיים זה השנה העשירית.
פרויקט גנים מאפשר לגננות, מורות ונשות המקצוע לרכוש חומרי יצירה וחוברות פעילות שימשו אותן במסגרת תפקידיהן, כאשר התרומה לקהילה היא כפולה מהצד הסביבתי בשמירה על איכות הסביבה והן בתרומה לקהילה כאשר החוברות ומגוון המוצרים מיוצרים בידי נפגעות נפש במסגרת שיקומן.
בפרויקט זה נשות המרכז המתמודדות עם בעיה נפשית יוצרות פעילויות ויצירות עבודה המותאמים לילדים בגילאים שונים, תוך התייחסות לתקופות ומעגל השנה והייחודיות של כל חודש, כאשר היצירות עשויות מחומרים ממוחזרים בלבד.
את היריד פקדו מאות נשות מקצוע שרכשו את מיטב היצירות, החוברות והפעילויות.
הרב אריה מונק מנכ"ל בית חם: "חלק נכבד וחשוב מפעילותינו למען נפגעי הנפש הינו בתחום השיקום, כאשר מאות מטופלים משתקמים במסגרת פעילות בית חם. אחד מנדבכי הפעילות הינו השיקום של משתקמות אשר יוצרות חוברות ויצירות עבודה מחומרים ממוחזרים ומאפשרות לגננות והמורות להעניק לתלמידים את היצירות המשובחות תוך תרומה לסביבה ולקהילה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.