המועמד לראשות הליכוד דורון אטיאס נגד ארדן

המתמודד לראשות הליכוד, לשעבר בכיר בדואר ישראל בראיון לקבוצת הוואטסאפ של העיתונאים החרדים "מרכז התקשורת": "גלעד ארדן אינו מטפל טוב במצב הבטחוני, כי הוא פשוט לא יודע. גם הרפורמה שעשה בדואר היה כשלון חרוץ" {

המתמודד לראשות הליכוד, לשעבר בכיר בדואר ישראל בראיון לקבוצת הוואטסאפ של העיתונאים החרדים "מרכז התקשורת": "גלעד ארדן אינו מטפל טוב במצב הבטחוני, כי הוא פשוט לא יודע. גם הרפורמה שעשה בדואר היה כשלון חרוץ".

הערב התראיין אטיאס לקבוצת העיתונאים החרדית, אמר כמה מילים טובות על רוה"מ, שר הבטחון, ויתר המתמודדים, והסביר למה הוא ראוי יותר מהשאר: "מירי רגב כבר לא מתמודדת. צחי הנגבי ודודו אמסלם ויתר המועמדים הם חברים ראויים מאוד לכל תפקיד, יש להם המון עבודה בתפקידים ובטח בממשלה צרה כמו שיש, אבל לתפקיד יו"ר המרכז צריך להיבחר רק איש שטח.

"אני איש שטח" המשיך אטיאס להסביר "כבר 30 שנה עבדתי בכל מערכות הבחירות, אני מכיר את הבעיות של חברי המרכז ומכיר אותם מקרוב, אני אעשה הכל להחזיר את מרכז הליכוד למעמד שהיה לפני שנים, אני אדאג לסניפים בכל הארץ ולהעברת תקציבים בהתאם, אדאג לשילוב הנוער והצעירים. כמו כן אדאג להכניס לחוקה שלניהול מוסדות הליכוד רק חברי מרכז יוכלו להבחר ולמלא את התפקיד במשרה
מלאה".

"ביבי ובוגי מטפלים במצב הבטחוני כראוי", ממשיך אטיאס. "ואני מאחל לעצמי ולעם ישראל שגדעון סער יחזור ומהר. רוב התומכים שלי הם חברי מרכז מהשטח, 317 במספר. וחבר כנסת אחד בכיר מאוד. בינתיים, אני לא יכול לפרסם את שמו. אמנם זה רק 10% מהמרכז", מציין אטיאס, "אך עוד היד נטויה".

אטיאס על קשריו עם הדת, "אני משתדל להתפלל 3 תפילות ביום ואני מאוד אוהב את השבת". ומסיים על כוונותיו בענין המרכז החרדי בליכוד, "בכוונתי להרחיב את השורות ולצרף רבים מהחרדים לשורות המפלגה ולדאוג להם למשרד במצודת זאב ולפעילות, מה שיגדיל את הכח החרדי בליכוד".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.