המופע של שרה: "דמי נשפך בתקשורת" (וידאו)

בשעה זו שרה נתניהו מוסרת (ראשון) את עדותה בבית הדין האזורי לעבודה בירושלים שדנה בתביעתו של מני נפתלי, אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה,

בשעה זו שרה נתניהו מוסרת (ראשון) את עדותה בבית הדין האזורי לעבודה בירושלים שדנה בתביעתו של מני נפתלי, אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה, שטען ליחס מבזה ומשפיל מצידה. "אב הבית הוא האחראי לכל מה שקורה בבית, מהחלפת נורה ועד תשלומים", אמר הגברת הראשונה של ישראל בפתח עדותה. "דמי נשפך בתקשורת, עד רגע זה לא נשמע קולי, רוב הדברים ששמעתם לא נכונים".

שרה נתניהו בבית המשפט – וידאו באדיבות רשת

נפתלי הגיע הבוקר (ראשון) לבית המשפט ובכניסתו אמר לכלי התקשורת: "אני מבין שלשקר אין רגליים – ואני מקווה שהיום זה יוכח".

רעיית ראש הממשלה בתצהיר שהגישה לבית הדין: "תחילה דחיתי את בקשתו של התובע משום שהתעוררו בלבי ספקות באשר למידת התאמתו לתפקיד, אך לצערי הלכתי שולל אחר הבטחותיו והפצרותיו הרבות של התובע".

לטענת נתניהו, לפני עבודתו במעון הרשמי הועסק נפתלי ביחידת האבטחה "מגן", אך עבודתו שם הופסקה בעקבות עימות מילולי ופיזי עם מאבטח אחר. "אילו הייתי מודעת לכך שהתובע סולק מתפקידו ביחידת האבטחה עקב מעורבותו בסכסוך אלים מילולי וגופני, לא הייתי מעוניינת במינויו לתפקיד אב הבית", אמרה נתניהו.

"סביבת העבודה במעון רה"מ הינה מיוחדת וייחודית, השילוב של מקום עבודה עם מקום מגורים יוצר, מטבע הדברים, סביבת עבודה מורכבת. התובע ידע מלכתחילה מהן דרישות התפקיד וידע שתפקידו מחייב נוכחות בשעות רבות ולעיתים חריגות".

 

כזכור, בתביעת נפתלי הוא טוען כי ספג יחס מתנשא ומזלזל מצד אשת ראש הממשלה וכי היה עד להשתלחויות חסרות רסן כלפי העובדים האחרים. לדברי הגב' נתניהו, "מדובר בטענות חסרות כל בסיס אשר נועדו להכפיש את שמי". רעיית ראש הממשלה טוענת כי נפתלי הוא שהתעקש עד סמוך לתקופת העסקתו לקבל תקן של עובד מדינה, דבר המעיד לכאורה כי היה מעוניין להמשיך במשרתו.

 

לטענת נתניהו, נפתלי נהג להשליך לפח ארוחות שהוכנו על ידי עובדת מעון ראש הממשלה מיד לאחר שסיימה את משמרתה – דבר שגרם לצורך בהזמנת אוכל מבחוץ. "כאשר אני ובני משפחתי ביקשנו להשביע את רעבוננו, הוא טען כי העובדת לא הכינה ארוחות, ולפיכך הוא נאלץ להזמינן ממקור חיצוני".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.