המופת של המקובל הרב רוני הכהן: הבטיח לפיירבג: "עד ראש חדש כסלו תשובי ללשכה"

לפני 21 יום נכנסה ראש עיריית נתניה מריים פיירבג, למעונו של הצדיק מיבנה, היא ביקשה את ברכתו בהצלחה שתשוב לנהל את העיר. התשובה של הרב הייתה מפתיעה, "עד ראש חודש כסלו תשובי ללשכתך", הבטיח המקובל, וצדק. בדיוק 21 ימים אחרי, ראש חודש כסלו, שבה פיירברג עם בלונים וחיוכים ללשכתה. פיירברג לא שכחה את הצדיק והזמינה את הרב המקובל רוני הכהן ללשכתה בעירייה . צפו בתיעוד.

בחודשים האחרונים עלה לכותרות המקובל הרב רוני הכהן, מגן יבנה, לאחר שהצליח לחזות במדויק את ניצחונו של דונלד טראמפ כעת מתברר כי כל ברכותיו ותחזיתו של המקובל מתממשות אחת לאחת.

רק לפני 21 יום נכנסה ראש עיריית נתניה מריים פיירבג, למעונו של הצדיק מיבנה, היא ביקשה את ברכתו בהצלחה שתשוב לנהל את העיר למרות עננת החקירה בעניינה. התשובה של הרב הייתה מפתיעה, "עד ראש חודש כסלו תשובי ללשכתך", הבטיח המקובל, וצדק.

בדיוק 21 ימים אחרי, ראש חודש כסלו, שבה פיירברג עם בלונים וחיוכים ללשכתה.  פיירברג שנדהמה מהתחזית המדויקת של המקובל, לא  שכחה את הצדיק והזמינה את הרב המקובל רוני הכהן ללשכתה בעירייה .

הרב המקובל רוני הכהן שכאמור הוזמן היום (חמישי) על ידי הגב פיירברג ברך אותה היום בהמשך עשיה ברוכה

מחוץ ללשכתה, נעמדו בתור ארוך. מנהלי הלשכות השונות שהתכנסו וביקשו את ברכתו .

לאחר גל הברכות וההבטחות של הרב לאישי ציבור בכירים ואנשי עסקים נוצר לחץ גדול מצד המון אנשים להגיע ולהתברך אצל הרב רוני הכהן שליט"א ..

כזכור, המקובל הרב רוני הכהן מגן יבנה, חזה את ניצחונו של דונלד טראמפ לנשיאות ארה"ב, ואף  את נצחונו של רה"מ נתניהו, ואף הבטיחו שישלוט 12 שנה, ועוד.

לפני כחודש העניק המקובל ראיון מיוחד למהדורה המרכזית עם משה גלסנר ב'קול ברמה' והסביר, "לא הלכתי עם דולנד טראמפ כשהוא היה חזק, הלכתי איתו כשעוד זה היה בהתחלה לפני שהחליט להתמודד"

"זה פעם ראשונה שאני מתראיין ברדיו כי אני לא נחשף לתקשורת" הוסיף המקובל "לא דאגתי שיפיצו את שמי".

המקובל הטיל פצצה והבטיח, "אלי ישי יחזור בגדול, הוא בהפסקה עכשיו ובקרוב מאוד מאוד הוא יהיה בשלטון בקרוב מאוד, אלי ישי זו דעת תורה אמיתית מאוד ולא יודע לשקר".

 

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני מוכן לבוא ולבחון את המקובל הזה אם הוא יודע בכלל תורה. מקובל על מי? מי מכיר אותו בכלל? או שהוא יקיר מקובל הכתבים?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • אידיוט לך תבחן מועצת הבובות שלך
   רק $$$$ מענין שס והמועצת המזובלת שם

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב