המוצנחים של דרעי לעיריית ירושלים: מי ערק, ומי הודח? הרשימה המסתמנת: פרסום ראשון

 

הבחירות במונצפילי: הימים הנוראים של העסקנים בביצה המקומית: הימים שבהם נגזר על כל אחד ואחד מאישי הציבור להישפט על יד קודקודי התנועה, מי ליו"ר ומי לסגן מי לסגן בשכר ומי לסגן שלא בשכר, וכך היה מונה.

ראשי ש"ס בעריהם יושבים ספונים ומתוחים לקראת ההודעה שתכריע את גורלם הפוליטי, חלקם היו אנשי ישי ומונו על ידיו, אחרים הספיקו לערוק למחנה דרעי ולחסוך מעצמם את העימות עם היו"ר הטרי.

 בירושלים העסק לא פחות מרוכב, מי ששלט על הנציגים ביד רמה היה אלי שמחיוף שהספיק להסתבך בביצת הולילנד, מה שהביא לעימות חזיתי מול ראש ניר ברקת, עתה עשוי שמחיוף שמונה בשעתו על ידי ישי להידחק למקום לא ריאלי. אריה דרעי מביא איתו לירושלים חלק מאנשיו: כפי שדגל עושה באלעד כך דרעי מצניח בספרא שמות שזקני גבעתיים לא שמעו עליהם.

ל'קוקר' נודע כי לקראת ערב צפוי דרעי להודיע באופן רישמי על המעומדים שלו לראשות הסיעה. את המקום הראשון קוטף איש דרעי, חיים ביטון  ששימש כמנהל מוסדות 'מגדל העמק' של הרב דוד גרוסמן, את העשייה ממגדל העמק הוא יביא לירושלים. ביטון איש אמונו של דרעי ישמש כסגן ראש העיר בקדנציה הבאה במקום שמחיוף.  במקום השני : מנכ"ל ש"ס לשעבר נתי לסרי שמונה על ידי ישי וערק למחנה דרעי ובכך זכה לאמונו של דרעי. במקום השלישי קוטף האיש הנייטרלי ששמר קשרים עם כולם: סגן ראש העיר הרב שלמה ברסקה. ברביעי אלי שמחיוף.   האלמונים הבאים: בחמישי:אשר מישאלי ואחריו ברשימה, עזרא .

יש לציין, כי עתה מעורב דרעי במערכת הבחירות בירושלים יותר מתמיד, שכן הוא פועל מאחורי הקלעים למען משה ליאון שמתקשה להמריא במפה הירושלמית, באם ליאון אכן יפתיע, לדרעי יהיה משקל כבד החלטות בספרא ומחוצה לה..

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הרב שמחיוף, בסופו של דבר אף אד לא הצליח לפגוע בך, גם לא שלמה ברסקה ורובי שמש המושחתים.

  יאיר |
  הגב
 2. דרעי אוהב לשים בובות, חבורת פריארים שיפלו יחד איתו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. אשר משאלי אלמוני??????????????
  לוחם את מלחמתן של בנות ספרד, צריך להיות במקום הראשון.

  מישו |
  הגב