המורדים: הגרסה השסי"ת – דרעי מתכוון להדיח – חברי המועצה: "נמרוד" לשכת דרעי: "הכל שמועות"

הפור נפל: יו"ר תנועת ש"ס אריה דרעי החליט לבצע שורה של זעזועים נרחבים ברשויות המקומיות לקראת הבחירות המתקרבות.

 דרעי, כך נודע, החליט לרענן את השורות  ולהכניס  כוחות חדשים במקום הוותיקים.  בבית שמש: יוחלפו חבר הנהלת העיר ראובן כהן שהוא מחזיק – תיק תרבות תורנית, תיק בריאות

 הנפגע השני מהמהלך הוא יגאל חדד חבר הנהלת העיר מחזיק – תיק חינוך תורני.

 הערב, נפוצו שמועות בבית שמש כי חבר מועצת העיר מטעם ש"ס ראובן כהן יודיע על החלטתו להקים מפלגה שתתחרה ראש בראש מול ש"ס, אולם בשיחה ל'קוקר' כהן מזים את השמועות והודיע כי טרם נפלה החלטה, "שיתבהרו פני הדברים, נוציא הודעה מסודרת", אמר כהן  ובכך רמז על החלטתו להריץ רשימה שתתחרה בש"ס.

גם בבני –ברק מתכוון דרעי לבצע שינויים מרחיקי לכת ולזרוק את הוותיקים על חשבונם של הצעירים שמשתוקקים להיכנס למימי הפוליטיקה.

ולא רק בבית שמש, גם באלעד, המצב אינו יציב והסכסוך בין דרעי לגפני עשוי להוביל להרצת מעומד מטעם יהדות התורה שלראשונה יציב אלטרנטיבה מול ש"ס בתקווה לכבוש את ראשות העיר מידי התנועה הספרדית.

במודיעין עילית, כך נודע, החליט דרעי גם שם לבצע זעזועים ולהחליף את הצוות הקיים: גדעון הכהן וגולן חסידי חברי מועצת העיר כבר לא ישבו  בקדנצייה הבאה על שולחן המועצה, ובימים האחרונים דרעי מנסה למצוא מחליף ראוי בעל שיעור קומה.

פעילים בכירים בש"ס הביעו תרעומת על המהלכים העצמאים שמבצע דרעי,"אנו מתגעגעים לאלי ישי, הוא ידע לסגור דברים מבלי לגרום לרעידת אדמה, דרעי מקים עליו את כל הפעילים ונבוא עמו חשבון ביום מן הימים".

מלשכתו של דרעי נמסר בתגובה: "אנו חוזרים ומבהירים – שכל השמועות על מינוים כאלו ואחרים ברשויות המקומיות הן בגדר שמועות בלבד, יו"ר התנועה אריה דרעי ימסור את החלטתו בכל עיר ועיר באופן מסודר ולא על ידי הדלפות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.