זיץ' באום אל פאחם • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי' של אתר קוקר: העיתונאים שינחו את הקעמפ של אור ישראל. המשקפיים החדשים של ידידה, ואוריה אלקיים בדירת גרוזמן. {ברנז'ה}

כחמש דקות לפני שקיעת החמה, בקליינע רץ אחוז בהלה לחנות הצולנט' המקומית (לפני שהשמש והקישקע ישקעו), יחד עם עשרות עיתונאים בכדי לצאת ידי חובת אכילת המאכל הפולני.

כשהבשר עוד בין שינהם (טיפולי שורש) התפוצצה פרשיית הקורנפלקס,ואילצה את הברנז'ה לצייץ בתקווה שעשרות מארזי הקורנפלקס יישלחו ליעד המבוקש טרם סיום תשעת הימים.

תחילה היה זה בני רבינוביץ שכבר ניסה את מזלו בסדרת ציוצים כנגד מונופול הגז, הפטריוט של יתד השליך את אריזת הקורנפלקס לפח האשפה, ולא שכח להעלות תיעוד דרמטי שנמחק כעבור זמן לדף הטוויטר. בבוקר התעורר ירח טוקר וגילה פיד עמוס במארזים הנושאים את תמונתו של הכדורסלן המפורסם, והודיע בציוץ לאומה כי זרק מהבית את כל המוצרים של יוניליוור.  "חברה שמסכנת את בריאות הציבור ומעלימה מידע קריטי מלקוחותיה, לא ראויה לאמון", צייץ היועץ החדש של הדונלד.

לכידה

גם ישי וכהן ויקי אדמקר הצטרפו למתקפת הקורנפלקס, רבינוביץ קינח בציוץ , "אולי זה קשור. בשישי שעבר, קרוב משפחתי מתלונן על שלשולים כאבי בטן. לקחנו אותו לבית החולים, אושפז ושוחרר ביום ראשון.

 

 

 

 

כמידי שנה נערכים עשרות קעמפים של עולם הישיבות ובפרט הליטאיות. אחת הישיבות שבמשך שנים צברה הישגים בליהוק סלב' לפאנלים, היא ישיבת אור ישראל שתקיים מיד לאחר תשעה באב פאנל נרחב שיעסוק על מאחורי הקלעים של הציבור החרדי .

קברניטי הישיבה וציקבריה חיפשו אחר דמויות מפתח, לאחר משא ומתן מפרך הוחלט שהצמד ריבלין-בלום יעטרו את במת הכבוד. בלום הוא בוגר הישיבה ותלמיד נאמן לרה"י הגר"י רוזן. מסע הגיוס לא היה קל ואף מפרך, בלום עצמו שקל לבטל לטובת פיטופטי הסרק בקול ברמה, אך לבסוף חזר בו. העיתונאי יעקב רייניץ מהמודיע אף הוא ישתתף באירוע המלוטש. עוד אורח: מיכאל מלכיאלי מש"ס שיספר על הנעשה ונשמע במסדרונות כיכר ספרא

על פי פרסומים  זרים נערכה השבוע התוועדות חסידית באום אל פאחם. מי שעומד בראש המשלחת הוא עיתונאי 'התאגיד' מיילך זילברשלג שהחל להתרועע עם הילדים של חורף שנת 73.

מושב הקיץ של הכנסת ננעל השבוע, לקול תרועת הישגי מחיקת כל גזירת לפיד. לצד המחמאות, החבילה כוללת בין היתר – קצבאות מדוללות שלא מחקו את המינוס לעיתונאים שפקפקו בהישג הלז.

ח"כ יעקב מרגי,  מוטי בבצ'יק ושלומי פולק נצפו השבוע באחת מפינות המשכן, ודנו בנושאי אפליית בנות בסמינרים. 

 

עוד בכנסת: רגע לפני שהכנסת יוצאת לפגרה, התכנסו קברניטי עיירית אלעד לישיבת עירייה במזנון הכנסת. אורח הכבוד היה מנכ"ל העירייה לשעבר יגאל גואטה

יו"ר דגל התורה ח״כ משה גפני ביקר ביריד הספרים של עיתון המבשר עם המנכ״ל מוישי פרוש.

שר הבריאות יעקב ליצמן ערך סיור במוקד הטלפוני של משרד הבריאות, הוא שימש כאוזן קשבת לשיחות של אזרחים שביקשו את עזרת המשרד. ליצמן זכה ליח"צ לא רע ב'חי בלילה' כאשר ענה לאזרחים שבכלל ביקשו את בבצ'י'ק וזיהו את קולו הגוראי של שר הבריאות.

העיתונאי דב אייכלר סייר השבוע בשוק מחנה יהודה, והנה הוא פוגש את לא אחר מאשר ידידה מאיר, שהתחדש במשקפיים חדשים.

8

גם העיתונאי בני רבינוביץ ניצל את השקט היחסי בבירה (בהשראת ליברמן) ויצא עם בנו אביגדור רבינוביץ לשוק עמוס הפירות.

נשוא האייטם שלפני הקודם, השתתף בשיחה לילית שנערכה בישיבת דרך ה' עם המתחזק  אביתר בנאי. בחצות, לאחר שסיים לחפור, הצלם שלומי כהן סיפק תמונה.

כוכבי הזמר החסידי -עברי, ישי לפידות ועמירן דביר כיכבו במחנה הקיץ של עמותת ״זכרון מנחם״ – וכמובן הקפיצו את הילדים החולים במסיבת הסיום הגדולה של מחנה הקיץ – שנערך לונדון.

יוסי בן עטר פרסם טור שבו הוא חשף את מערכת היחסים הרעועה בין נפתלי לאיילת. אחרי לחצים מצמרת הבית היהודי, הטור שפרסם נמחק בחצי הלילה. בן עטר התעורר בבוקר ושיגר מייל לאתר 'סרוגים' שם לא חששו משקד ובנט ופרסמו  את הטור שעסק בהרחבה על הקרע בין לשכת בנט לאיילת שקד, שאפילו זכתה לכינוי חיבה ציני, וזאת על רקע חוסר הגיבוי לבנט בפרשת הרב לוינשטיין.

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אותו יוסי בן עטר רשם הערת אזהרה לאריה דרעי, שהתאונן על כך שבריייטקופו ואילטובו אינם משתלבים בתאגיד הציבורי כאחרוני הגל"צניקים, ולפיכך הצטייד בכיפת עור שחורה.

 

אלי פרידמן, אמנם שובת ממלאכת הנגינה, אך במקום לנצל את ימי בין המצרים  ולצאת לנופש משפחתי, הוא יצא  לצלם  קליפ מרהיב על שפת הים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ברכת מזל טוב חמה להרב צבי פסח פרנק מנכ"ל מוסדות ברסלב, ומנהל אולם היכל הנגינה בברכפלד, לרגל הולדת השלישייה. בליל שבת הגיעו עסקנים רבים לשולם זוכר, ובבוקר ערך קידושא רבה לשתי בנותיו. שיהיה במזל טוב.

לאחר פגרה ארוכה, מעענדי גרוזמן (כך במקור) חוזר עם הסדרה  "יום בחיי אוריה אלקיים". הפעם כחייל משוחרר ומתנחל בדירתו. צפו.

 

 

אחרי פגרה ארוכה, חוזרים עם עונה 2 של "יום בחיי אוריה אלקיים". הפעם כחייל משוחרר ומתנחל בדירתי

‎Posted by ‎מענדי גרוזמן‎ on‎ שישי 5 אוגוסט 2016

 

שמוליק אברהם יצא לצוד פוקימונים במאה שערים ולבסוף צד אשה עטויות שאלים. הוא לא שכח לתעד לפייגי.

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שבת שלום! אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com

סודיות מובטחת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.