המחאה נמשכת: ישיבת חדרה יקימו "בית מדרש" מול כלא 6

ישיבת כנסת יצחק חדרה בראשות הגאון רבי יהושע ארנברג שליט"א ובניהולה הרוחני של הגאון רבי טוביה נוביק, המונה כ-1,000 תלמידים, יתכנסו מחר בשעה 15:00 מחוץ לכלא 6 שבעתלית, ויקימו במקום בית מדרש

הועדה להצלת עולם התורה של הפלג הירושלמי הודיעה כי מחר ישובו להפגין מול כלא שש על מנת להביא לשחרורם של עשרות עצורים הכלואים במקום. בהודעה שהתפרסמה נאמר כי ״ארבעים ושישה אסירי עולם התורה הנמקים בכלא הצבאי יזכו מחר לחזור למספר שעות אל ספסלי בית המדרש.

ישיבת כנסת יצחק חדרה בראשות הגאון רבי יהושע ארנברג שליט"א ובניהולה הרוחני של הגאון רבי טוביה נוביק, המונה כ-1,000 תלמידים, יתכנסו מחר בשעה 15:00 מחוץ לכלא 6 שבעתלית, ויקימו במקום בית מדרש על כל מרכיביו (גמרות וספרי לימוד, ספסלים, סטנדרטים, מערכות הגברה, ואוכל).

משגיח הישיבה הגאון רבי טוביה נוביק צפוי לשאת נאום תקיף ומשמעותי על סוגיית גזירת הגיוס והמעצרים ההמוניים של תלמידי הישיבות – ביניהם 7 עצורים מבין תלמיד ישיבת כנסת יצחק חדרה.

המונים מכל רחבי הארץ צפויים לבוא ולהצטרף לסדר הלימוד של תלמידי הישיבה, ולשמיעת דבריו של הרב נוביק.

*הועדה להצלת עולם התורה מוסרת:* המאבק ימשיך במלוא עוצמתו עד שחוק הגיוס יחזור למתכונתו המקורית – ללא תנאים ויעדי גיוס, עולם התורה דורש הכרה ברורה בתלמידי הישיבות המחזיקים את העולם בהבל פיהם, ללא נסיונות להצר את צעדיו.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. 5000 לא 1000 כתב מפגר תמיד מוריד שזה שייך לפלג של מרן ראש כל בני הגולה ר שמאול

    תכתוב את האמת 5000 בחורים ועד 10000 אברכים

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב