"המחבלים הסתובבו בשכונה למעלה משעה"

עדי ראיה בב"ש טוענים כי המחבלים הסתובבו במקום זמן רב לפני האירוע. "כשהם הבינו שהמשטרה בעקבותיהם – הם החלו לפעול" {פיגוע הדקירה בבית שמש}

הנס בבית שמש: תושבים המתגוררים בסמוך למקום הפיגוע טוענים כי התלוננו על חשודים בעיר שעה קלה לפני הפיגוע. על פי הטענות, שני מחבלים זוהו באזור הרחובות חבקוק ויחזקאל הנביא כשבידיהם סכינים.

"המחבלים הסתובבו בשכונה למעלה משעה. תושבים עקבו אחריהם והתקשרו למשטרה כל העת. רק כשהמחבלים הבינו שהמשטרה בעקבותיהם, הוציאו סכין ודקרו את האברך הראשון שנקלע בדרכם", סיפר עד ראיה.

כזכור, שני מחבלים ניסו הבוקר לעלות לאוטובוס ילדים ברחוב יחזקאל הנביא בבית שמש ולבצע בו טבח. אזרחים שהיו במקום נאבקו בהם והדפו אותם. שוטרים שהגיעו למקום ירו לאחר מספר דקות ירו בהם ונטרלו אותם. מצבם של המחבלים – אנוש.

במהלך המאבק נפצע אברך באורח קל ופונה לבית חולים.

מהמשטרה נמסר כי "2 מחבלים ניסו לעלות לאוטובוס ברחוב יחזקאל הנביא ברמת בית שמש.

השניים נהדפו ע״י אזרחים. שוטרי תחנת בית שמש שהגיעו למקום הבחינו בשני המחבלים כשהם דוקרים אדם סמוך לתחנת האוטובוס, הגיבו במהירות, ביצעו ירי מדוייק וניטרלו אותם".

דוד לף ראש סניף בית שמש של איחוד הצלה מסר: "בהגעת מתנדבי איחוד הצלה לזירה הם נתקלו באדם שנדקר בפלג גופו העליון בסמוך לתחנת האוטובוס והיה בהכרה מלאה. כוחות הביטחון פעלו לנטרול המפגעים שבשלב זה שוכבים על הקרקע. בשלב זה המתנדבים מטפלים במספר נפגעי חרדה ופצוע יחיד שסובל מפצעי דקירה. כוחות גדולים של משטרת בית שמש פועלים בזירה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.