"המחבלים נראו עורכי דין, ולא חרדים" (וידאו)

הטבח בת"א: עדות של ברמן מאום אל פחם לפיגוע במרכז שרונה בתל אביב: "המחבלים נראו כעורכי דין, ולא כחרדים". צפו בראיון עם כתב חדשות 2 גלעד שלמור וברגע הפיגוע שבו המחבלים שלפו נשק וירו לכל עבר {ברמן מתאר}

הפיגוע שהפך לטבח המוני: עדות של ברמן מאום אל פחם לפיגוע במרכז שרונה בתל אביב סותרת את הדיווחים שהמחבלים היו לבושים שחור ונראו כחרדים לכל דבר: "המחבלים נראו כעורכי דין, ולא כחרדים". אומר הברמן הערבי.

בסרטון ממצלמות האבטחה נראים שני המרצחים כשהם לבושים בחליפות ועניבות יורים לעבר עשרות הסועדים בשולחנות. עשרות סועדים מבוהלים נראים כשהם נמלטים מהמקום. בשלב מסוים מטיח אחד המחבלים את הנשק שלו על הקרקע – לאחר שנתקל במעצור ברובה הגוסטב.

סלמה שבחסדי שמים לא נפגעה מהירי תיארה את הפחד של כולם ותיארה איך המחבל המרצח עמד מולה: "לא ידענו מה לעשות, כל האנשים צעקו וברחנו משם. ראיתי אותו הוא עמד ממש מולי, הוא היה לבוש שחור, רזה ועם רובה. הוא ירה יריות חזקות ואנשים ברחו. נמלטנו מהמסעדה ונכנסנו למרקט, אבל גם משם אנשים ברחו, אז בינתיים אנחנו הסתתרנו בתוך מסעדה".

צפו בעדויות הדרמטיות (באדיבות רשת)

מדיווחים שהגיעו לכוחות הביטחון, עולה  כי המחבלים שביצעו את הפיגוע מגיעים מכפר יטא באזור חברון, והם ככל הנראה בני דודים. לפי המידע של כוחות הביטחון מדובר בשוהים בלתי חוקיים שהסתננו לארץ כדי לבצע פיגוע. בתיקיהם נמצאו מספר סכינים.

בתקשורת הפלסטינית מכונה הפיגוע "פיגוע הרמדאן". אחד המחבלים הגיע לפני מספר חודשים מירדן.

צפו ברגעי האימה במתחם שרונה בת"א – קשה לצפיה

https://www.youtube.com/watch?v=JiMQJEUf8mA

https://www.youtube.com/watch?v=xI-tP5ZONBc

כזכור,  אמש אירע פיגוע קשה במספר זירות במתחם שרונה בתל אביב, ארבעה נרצחו וכמה פצועים במצב קשה בבית החולים איכילוב מטופלים עדיין, פצוע במצב אנוש וארבעה במצב קשה. את הפיגוע ביצעו שני יורים, שבינתיים נתפסו בסמוך לזירה.

על פי הדיווחים מאחד המוקדים, אדם חמוש הגיע למקום ופתח באש לעבר עוברים ושבים סמוך למסעדת בנדיקט במתחם. כוחות מד"א פינו את הפצועים לבית החולים איכילוב בעיר.

עד ראייה סיפר: "היינו ברחוב שפרינצק ושמענו שלוש יריות ואז עוד שתיים. המון כוחות הגיעו והתחילו סריקות. ראינו שתפסו מישהו מהבניין לידינו וגררו אותו החוצה".

עובר אורח אחר סיפר: "נשמעו ארבע יריות. רצנו למקום והחלה התקהלות. מיד אחרי זה, עוד ארבע יריות". עדי ראייה סיפרו על מנוסת אזרחים לאחר הישמע היריות. בלב תל אביב נראו מאבטחים שלופים עם נשק ממשיכים בסריקות.

https://www.youtube.com/watch?v=R-dHr4nSBY8

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.