"המחבלים" של הרב אוירבך נחשפים בערוץ 2 (וידאו)

בכתבה מיוחדת של יאיר שרקי שפורסמה הערב במהדורה המרכזית של חדשות 2, הוא מספק הצצה לתוך ישיבת מעלות התורה משם יוצאים המפגינים להפגנות. צפו {האוירבכיסטים}

מאחורי מהומות החרדים ששיבשו את התנועה בשבוע שעבר עומד הפלג הקיצוני של הציבור הליטאי.

בכתבה מיוחדת של יאיר שרקי שפורסמה הערב במהדורה המרכזית של חדשות 2, הוא מספק הצצה לתוך ישיבת מעלות התורה ובחורי הישיבה,שמנסים ללא הצלחה להשיב לשאלות הפשוטות. כך למשל הקשה שרקי, מדוע הם יוצאים להפגין למרות שאף חרדי לא גויס בכוח?.על כך השיבו באופן  מגומגם הבחורים של הפלג: "יש גיוס והציבור מקיא אותם".

אלפי חרדים נשמעים למרותו של הרב שמואל אויערבך שכונה בכתבה "הגנרל החרדי שגורר את החרדים להתנגשות בלתי נמנעת עם מדינת ישראל", הם מסרבים להתייצב בלשכת הגיוס כדי לקבל את הפטור, מורדים במנהיג הרוב המתון, ומפתחים עוינות למדינה ולצבא. במגזר מכנים אותם "המחבלים".

בכתבה משמיע שרקי קטעים חריפים שבו מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, מכנה את מנהיג הפלג כ"זקן ממרא", וכן מכינוס האלפים של נשות הפלג שנערך בבנייני האומה בירושלים שם הובאו דבריו "העדינים" יחסית של הרב אוירבך לנשות הפלג הקיצוני.

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ההפגנות נגד חילול שבת, מצעד הצואה, וגיוס השמד והזימה איסתייעא מילתא, והיום המצב משתפר, שאם עומדים על המשמר הם לא יוצאים למלחמה. וזה חשוב לדעת, המציאות היא שהיכן שאומרים להם דברים ברורים ונחרצים, הם לא עושים כלום" והם פשוט מפחדים מהחרדים, כן לגבי גיוס בנות.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. שום דבר לא יעזור לציונים הטמאים למנהיגים של המדינה הטמאה. הקב"ה ימחוק השמד, ובקרוב מהמפכה גדולה. ויה"ר שנתני' הטמא יקבל כמה שיותר מכות בארה"ב, הוא האחראי על מסע הגיוס, הוא האחראי על חילולי השבת, הוא האחראי על מצעדי הטומאה, וכו' ומלכות זדון הציונית מהרה תעקר וכו'

  תראו: רא"מ כזה לא היה לישראל עשרות שנים, כזה פקח וממולח, יש לו את החרדים ביד, מראה להם פנים שוחקות והתחברות כשבינתיים הוא מצליח לגנוב מהם את החלשים לצבא כשהתכנית הוא להגיע לכולם לאט, אבל בטוח מה שלא הצליחו ראשי הממשלה לדורותיהם בגלל שבאו עם פנים של שונא הלך לו בגלל החברות שהוא משדר לחרדים כן כן הוא פקח יותר מכל האדמורים והרבנים.

  הוא כבר כמעט שבר את כל החומה ביו החרדים לחילונים. וכן לימודי ליבה וכפירה ממש שכבר לומדים במרבית מוסדות החרדים, הכל כדי לקבל כסף הטמאה של המשומדים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. בסיום השיעור היומי, פנה התלמיד החכם לרבו בשאלה: זה עתה למדנו שאין בן דוד בא עד שתכלה הפרוטה מן הכיס. משמע שבזה תלוי ביאת המשיח. במקום אחר נאמר כי ביאת המשיח תלוי בזכות נשים צדקניות? ענה לו המלמד, תלמידי היקר, שתגדל תבין כי אין כאן סתירה: "בזכות נשים צדקניות תכלה הפרוטה מהכיס"… ומן השמים תיפח רוחם של החרדקים מהאדמה. כת ערב-רב עמלקי גמור בן בנו של המן הרשע מבני ברק ימ"ח תיפח רוחם מהאדמה. "הקב"ה יטפל בו בקרוב" אנחנו רק צריכים להפגין למען קדושת שם השם ית' למען כבוד שמים. חוץ מזה להתפלל לגאולה בקרוב.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. מהשמים תיפח רוחם של החרדקים מהאדמה. כת ערב-רב עמלקי גמור בן בנו של המן הרשע מבני ברק ימ"ח תיפח רוחם מהאדמה. "הקב"ה יטפל בו בקרוב" אנחנו רק צריכים להפגין למען קדושת שם השם ית' למען כבוד שמים. חוץ מזה להתפלל לגאולה בקרוב.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. צודק הרב קניבסקי הם בהמות פפפווועעעע זבלים הג'ינג'י ההוא ערב רב ממש
  לך לעזזאל זבל
  יש כאן חוקים אין לכם רשות להרים יד על אף אדם חבורת עשו קאטולים נוצרים ימח שמכם שונאי ישראל

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • כל הכבוד למי שהמציא את המילה חרד"ק זה ניצח את המערכה.
   זה קידוש השם גדול במיוחד !!! ולא צריך יותר מזה.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב