דוקר חרדי ונפגש עם המחבלים (וידאו)

לאחר שאמש נלכדו שלשה ערבים תושבי מזרח ירושלים בחשד שסייעו למחבל, משטרת ירושלים מפרסמת תיעוד ממצלמות האבטחה בה נראה המחבל נפגש עם חבריו הסייענים לאחר שדקר יהודי חרדי עובר אורח. צפו {תיעוד ממצלמות האבטחה}

משטרת ירושלים מפרסמת תיעוד ממצלמות האבטחה בה נראה המחבל נפגש עם חבריו הסייענים לאחר שדקר יהודי חרדי עובר אורח.

משטרת ירושלים מסרה לאחר שלכדה את סייעני המחבל: "הבוקר דיווחנו לכם על מעצר של שלושה תושבי העיר העתיקה בירושלים, המואשמים שסייעו למחבל שביצע את פיגוע הדקירה ליד שער האריות בתאריך ה-2.5.16, בו נפצע בינוני עובר אורח.

השלושה, שנעצרו בעקבות חקירת הפיגוע, מואשמים כי סייעו למחבל להימלט מהשוטרים שחיפשו אחריו וסיפקו לו מחסה.

בסרטון המצורף ניתן לצפות במחבל נפגש עם הנאשמים זמן קצר לאחר הפיגוע, כפי שתועד במצלמות האבטחה. המחבל נעצר עוד באותו הלילה.

צפו

הבוקר דיווחנו לכם על מעצר של שלושה תושבי העיר העתיקה בירושלים, המואשמים שסייעו למחבל שביצע את פיגוע הדקירה ליד שער האריות בתאריך ה-2.5.16, בו נפצע בינוני עובר אורח. השלושה, שנעצרו בעקבות חקירת הפיגוע, מואשמים כי סייעו למחבל להימלט מהשוטרים שחיפשו אחריו וסיפקו לו מחסה.בסרטון המצורף ניתן לצפות במחבל נפגש עם הנאשמים זמן קצר לאחר הפיגוע, כפי שתועד במצלמות האבטחה. המחבל נעצר עוד באותו הלילה.

‎Posted by ‎Israel Police – משטרת ישראל‎ on‎ יום רביעי 18 מאי 2016

כזכור, אדם חרדי כבן 60 נפצע ב-2.5.16 באורח קשה בפיגוע דקירה בשער האריות בירושלים. צוותי מד"א הוזעקו לזירת האירוע והעניקו טיפול לאיש, הסובל מפגיעה חודרת בפלג גופו העליון. המשטרה פתחה במצוד אחר הדוקר.

המחבל הדוקר נמלט מהמקום. הסכין בה השתמש המחבל אותרה בסמוך לזירת הפיגוע.

מתנדב שהגיע למקום סיפר: "מדובר בתלמיד ישיבת שובו בנים שסיפר לנו שיצא מהישיבה ונדקר בפלג גופו העליון. כשהגעתי לזירה הוא היה בהכרה ולאחר שנדקר רץ לעבר שוטרים שהיו בסמוך בכדי שיזעיקו את כוחות ההצלה. לאחר שהענקנו לו טיפול רפואי ראשוני הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים".

פאראמדיק מד"א ישראל וינגרטן שהגיע למקום סיפר כי "סמוך לשער האריות ישב גבר כבן 60 כשהוא דקור בפלג גופו העליון, הוא היה בהכרה מלאה וסיפר לנו שהוא נדקר בסמטאות ורץ לכיוון שער האריות כדי לחבור לכוחות הביטחון שנמצאים במקום. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני שכלל חבישה ועצירה דימומים ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו מוגדר בינוני ויציב".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.