המחבל הרוצח נמלט – התל אביבים נסים בבהלה (וידאו)

תיעוד חדש שמפרסמת המשטרה בו ניתן לראות את הבהלה ברחוב. המחבל נשאת מלחם (29) נראה כשהוא בורח מזירת הפיגוע ברח' דיזנגוף אחרי שרצח שניים. בתיעוד נוסף האנשים יושבים בבית קפה סמוך,ניתן להבחין באנשים שנשכבים מתחת לשולחנות, אחרים נסים בבהלה. צפו

 

המשטרה על אלפי שוטריה טרם הצליחה להתחקות אחר עקבותיו של המחבל  הרוצח שרצח את  שמעון רוימי ואלון בקל ז"ל בבית הקפה בתל אביב.

בתיעוד חדש  שמפרסמת המשטרה ניתן לראות את האנשים יושבים בבית קפה סמוך, כשעובר אורח עובר במדרכה ממול. בשלב זה נראה הירי שהחל בבר הסמטה, וניתן להבחין באנשים שנשכבים מתחת לשולחנות.

הרוצח, נשאת מלחם, בן 29 מהכפר עארה בוואדי ערה, נראה רק דקות ספורות לפני האירוע הקשה, כשהוא מהלך ברחוב.

ראש הממשלה נתניהו, שהגיע הערב לרחוב דיזנגוף בעיר אמר כי מדובר ב"רצח מתועב, אכזריות בלתי נתפסת". הוא הוסיף כי הורה על הגברת האכיפה במגזר הערבי.

. על פי הערכת המשטרה, היורה עדיין מסתתר בתל אביב, והסריקות מתמקדות כעת במבנים נטושים ובאתרי בנייה. כמו כן, ישנה הערכה במשטרה כי מלחם עדיין חמוש.

מהמשטרה נמסר עוד כי "מיד עם קבלת הדיווח הראשוני, המשטרה פצחה במאמץ עליון, בדגש על מהלכים מודיעיניים וחקירתיים רחבי היקף לצד תגבור כוחות מאסיבי באזור". עוד נאמר כי כוחות הביטחון "קוראים לציבור להמשיך ולגלות ערנות, לא להסס ולדווח במידי על כל תרחיש או אדם חשוד. בכל תא שטח נתון שבו תתבצע פעילות משטרתית יש להקפיד ולהישמע להוראות השוטרים במקום".

 

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע הערב (שבת) לזירת אירוע הירי ברחוב דיזנגוף בתל אביב, שבו נרצחו אתמול שמעון רוימי ואלון בקל ז"ל. "אתמול היה רצח מתועב, זו אכזריות בלתי נתפסת", אמר נתניהו.

 

"צעירים בגיל של ילדיי ישבו לחגוג יום הולדת ונרצחו בדם קר", המשיך ראש הממשלה. "משטרת ישראל ושב"כ פועלים ללא לאות לתפוס את הרוצח". נתניהו אף הוסיף כי "אני מעריך את הגינויים לפשע שהושמעו בציבור הערבי. אני חייב להגיד שאני מצפה מכל חברי הכנסת הערבים, כולם, בלי יוצא מן הכלל – לגנות את הרצח ללא גמגום, ללא צחצוחי לשון. רצח הוא רצח. צריך לפעול נגדו".

צפו – באדיבות רשת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.