המחבל התחפש לצלם עיתונות ודקר חייל (וידאו)

פיגוע דקירה בחברון ומטען במזרח ירושלים שהופעל על חיילים שהסתיימו בנס: מחבל מחופש לצלם עיתונות דקר חייל בחברון, החייל נפצע קל והדוקר חוסל. {צפו ברגע הדקירה}

מחבל לבוש כצלם עיתונות דקר חייל בגבו בצומת הזית שבדרום הר חברון. לוחמי גבעתי שהיו במקום הגיבו בירי וחיסלו את המחבל. החייל פונה לבית החולים במצב בינוני.

קודם לכן סוכל פיגוע מטען נגד כוחות מג"ב בעיסאוויה שבמזרח ירושלים.

רגע הדקירה בחברון

רגע פיצוץ המטען במזרח ירושלים

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יהודים יקרים ואהובים, אנחנו לקראת מלחמה גדולה בא"י, הגיע הזמן לחזור בתשובה! כי לא נותר עוד הרבה זמן!!! רק אלוקי ישראל יכול לשמור עלינו ולפחות ננצל לעולם הבא!!! לא עת לחשות, שעה זו אשר צרו צעדינו מלכת ברחובותינו – היא שעה שהקב"ה יושב על כסא דין רח"ל, ושומה עלינו להחזיק בעוז בעץ החיים הוא התורה הקדושה, להתחזק כל אחד לפי כוחו וטבעו בכל אשר צריך חיזוק. כך חונכנו וכך הורו כל גדולי הדור בימים האחרונים. חרדים אמיתיים מוסיפים עוד לימוד תורה, מתפללים בכונה, מבררים שמות לתפילה וקוראים תהילים, מתחזקים בעוד מצוה הנשים מזתחזקות בצניעות.

  וודאי ששעה זו, עליה כתב הרמב"ם, כי בעת צרה חובת התפילה כפולה ומכופלת,היא הזמן הראוי והנצרך, לשפוך לב ונפש פני בורא עולם שיחוס וירחם על שארית הפליטה ויחיש לנו בוא הגואל ויאמר די לצרותינו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. כל החרדקי"ם וחיילים שפלים אלו שותפים למרד בקודשא בריך הוא ושכינתיה. מרן הרב עובדיה זצ"ל אסר להתגייס לנח"ל [הרי יהודי לא ציוני] ומדינת השמד הניאוף הציונית, מוסדותיה השלטוניים, הצבאיים והמשטרתיים, מבוססים על יסוד אחד של ג’ עבירות חמורות, הרס הדת. חילולי שבת, אכילת נבילות וטריפות. גילוי עריות ברבים, (ראו מה קורה אצל קציני המשטרה). נישואי תערובת עם גיורי כזב ובלי גיור כלל (עיין ערך להב"ה). הפלות וניתוחי מתים. גידול "דבר אחר" שפנים וכו’. והכל הכל בהכשר המפלגות הכביכול דתיות וחרדיות כמו דגל אגודה ודרעי. עד מתי לעבודה זרה הציונית????

  אנו זועקים: אבינו מלכנו בטל מעלינו כל גזירות רעות ואכזריות ושתתבטל העבודה זרה הציונית בלי שום נזק וצער ליהודי….. משיח מגיע לא צריכים חרדקי"ם משומדים. המשיח מגיע: הגר"א ברלנד שליט"א קורא ליהודים ארה"ב וחו"ל לעלות לארץ ישראל לפני חג הסוכות הבעל"ט – כדי לקבל פני מלך המשיח. גברים נשים וטף וגם תינוקות שלא יודעים איך לזחול. לכן מיד אחרי יום כיפור יש לכולם לעלות לארץ ישראל! וגם לתושבי ארץ ישראל יש לכולם להעלות לירושלים …..

  מי הם החדקים?????????????????????????????? חלקם: עמלקים, משומדים, מחללי שם הקב"ה, קליפא מושחת מסריחה, "חרד"קים" משכילים עולמים, כופרים בתורה הקדושה, מסיונרים, טמאים מניאוף שיש שם, נכדי המן, / "רשע וטוב לו" "חרדקים נראים בדיכאון" לפני שהתגייסו היו ״יודעים רבונם ומכוונים למרוד" אבל יש דין ויש דיין בשמים, הם אומרים אני יודע שזה רע ואפילו הכי אעשנו להכעיס השם היינו עמלקים. ניצוץ של אותו רשע שהקים מדינת השמד והניאוף. רשע וטוב לו" "רשע וטוב לו" "חרדקים בדיכאון" "רשע וטוב לו"…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב