המחבל נלכד בביה"ח – בן דודו חוסל(וידאו)

כוח משותף של הימ"מ, צה"ל והשב"כ הצליח ללכוד את המחבל שדקר ופצע קשה חרדי לי מיצד לפני כשבועיים. בן דודו -חוסל {צפו בתיעוד הדרמטי}

המלחמה בטרור: במבצע מעצרים משותף של השב"כ, הימ"מ וצה"ל נעצר הלילה המחבל שדקר ופצע קשה חרדי ליד הישוב מיצד שבגוש עציון לפני כחודש. במהלך המבצע שנערך בבית החולים "אלאהלי" בחברון נורה ונהרג קרוב משפחתו שתקף את הכוח. אין נפגעים לכוחות הביטחון. צפו בתיעוד הדרמטי מהפשיטה

המחבל, עזאם שלאלדה בן 20, ברח מזירת הפיגוע אף שנורה. הוא אושפז מאז בבית החולים "אלאהלי" בחברון וכאמור נעצר הלילה. ההרוג הוא עבדאללה שלאלדה בן 28, בן דודו של עזאם. בצה"ל נערכים להפרות סדר אלימות במהלך הלווייתו של שלאלדה.

המחבל הועבר לחקירת כוחות הביטחון.

יצוין כי זו הפעם השנייה בגל הטרור שבה כוחות הביטחון פועלים בבית חולים פלסטיני ועוצרים שם מחבלים. בפעם הקודמת שלפו הכוחות מחבל מתוך בית חולים את אחד מחברי חוליית חמאס בשכם שרצחה את בני הזוג נעמה ואיתם הנקין בשומרון.

כזכור, לפני כשבועיים התרחש פיגוע דקירה בכניסה ליישוב מיצד שבגוש עציון. באירוע דקר מחבל נהג חרדי – ופצעו אותו באורח קשה.

האירוע החל לאחר שנזרקו אבנים לעבר רכב בו נהג אזרח ישראלי. לאחר שיצא מרכבו בעקבות השלכת האבנים, הישראלי נדקר בפלג גופו העליון על ידי אחד המחבלים. לאחר שהנהג פתח בירי נמלט המחבל מהמקום והלילה, כאמור, הוא נלכד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.