"המחבל נעץ את הסכין בגבו מספר פעמים" צפו בהחייאה (וידאו)

מפקד מחוז תל אביב ניצב בנצי סאו אמר כי "מדובר בצעיר שהותקף על ידי בן מיעוטים שמתגורר בשכם. הוא דקר אותו בסכין מספר פעמים. עוברי אורח נחלצו לעזרתו וקראו למשטרה. המחבל נמלט מהמקום ובמרחק של כ-200 מטר אותר על ידי כוח משטרה, צפו בהחייאה

צעיר כבן 20 נפצע אנושות כתוצאה מדקירות על הגשר של רחוב דרך ההגנה בתל אביב בסמוך לתחנת הרכבת, פרמדיקים וחובשים של איחוד הצלה סניף 'תל אביב' העניקו לו טיפול רפואי ראשוני, כוחות משטרה גדולים הגיעו לזירה לבדיקת נסיבות האירוע.

צפו בהחייאה – באדיבות רשת

 

.

משה עמיר, חובש בכיר במד"א שהגיע למקום, סיפר: "על הכביש סמוך לתחנת הרכבת ההגנה שכב צעיר כבן 20 כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה, במקום הייתה המולה גדולה מאוד. הענקנו לפצוע טיפול רפואי וביצענו בו פעולות החייאה ובהמשך הוא פונה במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה".

מפקד מחוז תל אביב ניצב בנצי סאו הגיע לזירת האירוע ואמר כי "מדובר בצעיר שהותקף על ידי בן מיעוטים שמתגורר בשכם. הוא דקר אותו בסכין מספר פעמים. עוברי אורח נחלצו לעזרתו וקראו למשטרה. המחבל נמלט מהמקום ובמרחק של כ-200 מטר אותר על ידי כוח משטרה שביצע סריקה של בניין בן 4 קומות. בקומה האחרונה זיהו השוטרים את המחבל ועצרו אותו".

נחום ברנשטיין מתנדב איחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי באיש כוחות הביטחון שנדקר והיה ללא הכרה, לאחר טיפול ראשוני שהענקתי לו בזירה יחד עם פרמדיקים נוספים שהצטרפו אלי הוא פונה לבית החולים תוך כדי נסיונות החייאה במצב אנוש, עוברי אורח מסרו לנו כי הדוקר היה משולהב ודקר אותו ככה"נ על רקע לאומני, הנסיבות ייבדקו ע"י המשטרה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.