המחבל שביצע את הפיגוע: "אני נגד פיגועי דריסה, לא כל מפעיל טרקטור הוא דורס"

המחבל שביצע את הפיגוע מוחמד ג'עביס משכונת ג'בל מוכבר התבטא. "אנחנו מפחדים שאם חס וחלילה תהיה לנו תאונה, יחשבו שאנחנו מנסים לבצע פיגוע – ואז יהרגו אותנו בלי לשאול שאלות", סיפר אז לחדשות 2 Online.

 

המחבל שביצע היום את פיגוע הדריסה בירושלים  שבו נהרג חרדי חסיד תולדות אהרן התבטא בעצמו לפני כמה שנים נגד ביצוע פיגועים באמצעות טרקטור.

היה זה  במרס 2009, לאחר פיגוע הטרקטור שבוצע בירושלים, עשרות בעלי טרקטור באו להפגין באצטדיון טדי – זאת מחשש שעבודתם תיפגע, עקב חשש שנוצר בציבור הישראלי מפניהם, לפיו הם ינסו לבצע פיגוע דריסה.

 

 

בין אותם טרקטוריסטים  גם המחבל שביצע היום (ב') את פיגוע הדריסה בירושלים, מוחמד ג'עביס משכונת ג'בל מוכבר. "אנחנו מפחדים שאם חס וחלילה תהיה לנו תאונה, יחשבו שאנחנו מנסים לבצע פיגוע – ואז יהרגו אותנו בלי לשאול שאלות", סיפר אז לחדשות 2 Online.

 

"אנחנו מבקשים מהציבור הישראלי שיבין ולא ינקוט צעדים קיצוניים ללא הפעלת שיקול הדעת. היום כל טרקטוריסט בודק את הרכב שלו כמה פעמים בבוקר בכדי שלא תהיה לו איזושהי תקלה בבלמים שתוביל לתאונה – ואחר כך אין לדעת לאן זה יתגלגל", הוסיף.

 

"אנחנו נגד הדריסות, הטרקטורים שלנו הם הפרנסה שלנו, זה בשביל האוכל של הילדים שלנו", הוסיף אז ג'עביס. "אנחנו מעוניינים שהציבור ידע שלא כל מפעיל טרקטור הוא דורס. אינשאללה שהציבור הישראלי יבין שאנחנו בסדר ואנחנו עובדים כמו כולם ולא מחפשים בעיות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.