המחבל ש"הוצא להורג" – חי וקיים (וידיאו)

יו"ר הרשות הפלסטינית האשים את ישראל בהוצאה להורג של המחבל בן ה-13 שביצע את הפיגוע בפסגת זאב. אך תיעוד מבית החולים מעלה שהוא מאושפז מאז הפיגוע בביה"ח הדסה עין כרם. {התשובה לתעמולה הפלסטינית}

המחבל ש"הוצא להורג" על ידי כוחות הביטחון הישראלים, כך לטענת יו"ר הרשות אבו-מאזן. נותר בחיים והובהל לקבלת טיפול רפואי, כך עולה מתמונות כלי התקשורת בישראל שהורשו להיכנס לחדר בית החולים הדסה עין כרם שם מאושפז המחבל הצעיר במצב קל .

בתמונות הסטילס הרשמיות שפורסמו היום נראה המחבל הצעיר כשהוא שוכב אזוק למיטתו כשלצידו מגש האוכל שהוגש לו בבית החולים. בעקבות הטיפול שלו הוא זוכה בימים האחרונים חל שיפור משמעותי במצבו – שמוגדר כעת בינוני. כמו כן אושר לבני משפחתו של מנאסרה לבקר אותו, ואחדים מהם שוהים לצד מיטתו בבית החולים.

מוקדם יותר היום פורסם גם סרטון בחדשות 0404 שבו נראה הנער כשלצידו שוטר המוצמד אליו 24 שעות ביממה.

אמש נשא יו"ר הרשות הפלסטינית אבו-מאזן, נאום לוחמני במהלכו הוא שב על הטענה השקרית בנוגע לנער והאשים את ישראל בהוצאתו להורג. בלשכת רה"מ הגיבו בחריפות לפרסום וטענו כי אבו-מאזן מלבה את הטרור באמצעות הפצת התעמולה שבינה ובין המציאות – אין כל קשר.

במהלך נאומו אמר אבו-מאזן: "לא ניכנע לפני היגיון הכוח הנפשע ולפני מדיניות הכיבוש והתוקפנות שנוקטת מדינת ישראל ועדרי המתנחלים שלה, אשר מבצעים מעשי טרור נגד העם שלנו ונגד האתרים הקדושים שלנו ונגד בתינו ועצינו. לא נקבל את ההוצאה להורג של ילדינו בדם קר כפי שעשו לילד הזה אחמד מנאסרה ולילדים אחרים בירושלים ובמקומות אחרים בשטחים הפלסטינים".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.