"המחבל" שהתווכח עם המק"ק מבית וגן • בקליינע

השבוע במדור הפפארצי של קוקר: הטלטלה בתקשורת החרדית נמשכת: איש הרדיו שהופך ליועץ, היכן חגגה איילת שקד? השדכן של נטע שפריי, וחידה לשבת. { ברנז'ה}

שבוע סוער ומטלטל עבר השבוע על המערכת הפוליטית בישראל, בקליינע שרוכן שעות על המקלדת מתקשה לעמוד בקצב המ"מים שרצים ברשת מהדובי של בוז'י עד המגפיים של בוגי, וכל זה שהקלויז השכונתי גועש וסוער סביב פרשיות אפלות, מק"קים כלואים בתוך תאים חשוכים, וכל דרדק מפרשן את ההליך המשפטי הצפוי והקשר המשפחתי וכיוצא בזה.

בקליינע התפלל השבוע בכפיפה אחת 'מעריב'  עם אברך שהיה עצור בהפגנת הבחור מאילת שישב בתא עם המק"ק, אותו בן עלייה סיפר על הוויכוח שניהל איתו על "ההשקפה הטהורה", לצדו התפלל קרוב משפחתו של המק"ק, לו רק היו מצלמות בסביבה היה אפשר לנהל עימות סוער שפרץ…  .

במעבר חד, לפוליטיקה: כתב 'קוקר' ארי קלמן בילה השבוע בעיקר במחיצתם של נבחרי הכנסת, שהסתודדו ובאו במסדרונות, הכתב הפוליטי של 'ישראל היום' (סמסים בלילה)  מתי טוכפלד תיזז שעות נוספות בין הלשכות והעביר מידע שוטף למערכת של אמילי וגקי',ואילו ירח טוקר (הדובר) הציע את עצמו לתפקיד שר החוץ.

מי שחתומה על הכנסת ליברמן לממשלה היא שרת המשפטים איילת שקד שהעניקה את עצת הזהב לליברמן "עזוב תחרדים". אשת הטייס חגגה השבוע יום הולדת "40" במסעדה לא כשרה בת"א. ציפור קטנה שיגרה לנו את התמונה המפלילה.

 

בשעה שכולם צופים בבוז'י ממטיר אש וגפרית על שלי, הכתב של 'וואלה', יקי אדמקר הלך לשאוף סטנדאפ אצל חנוך דאום, לסיום הוא הצטלם איתו לסלפי.

לפני כשבועיים, בקליינע פימפם לכם על המיני טלטלה שחווה התקשורת החרדית, עורכים וכתבים נטשו מקלדות ועכברים, וערקו איש איש לאחוזתו, לרעידה התווספו  מיני רעידות נוספות, כמו למשל כתב ותיק ב'יתד נאמן' שפוטר השבוע לאחר סיכסוך בינו לבין ההנהלה ויקבל חבילת פיצויים לא רעה. רעידות משנה נוספות יפורסמו על פי פרסומים זרים.

שגיא פרלמוטר עוזב את רדיו קול חי לאחר 7 שנים לטובת משרד לאסטרטגיה תקשורתית "ספוט תקשורת" כמנהל תיקי לקוחות?

וגר זאב עם כבש: ואילו קולגה של אותו כתב, (ופטריוט לא קטן)בני רבינוביץ נצפה השבוע בכפר חב"ד לצד זקני היישוב זוכרים את הכתב במדים הליטאים של ימות המשיח…

"מה היה אומר הרב שך?", כתב יתד בכפר החב"די
"מה היה אומר הרב שך?", כתב יתד בכפר החב"די

כזאת אחווה בין יומון חרדי לשבועון לא נראתה זמן רב. עיתון בקהילה פרסם השבוע כתבה על משפחת עורך המבשר בנימין ליפקין שאף הצטלם לכתבה. בקליינע בעד אחדות.

חידה לשבת: מי האיש ציבור שהחל מהשבוע האחרון התחלתם לקרוא עליו ידיעות ביומונים חרדים, וזאת לאחר תקופה ארוכה שהיה מוחרם?

הזוכה בחידה, יזכה לסוף שבוע ארוך במירון עם סיפורי מעשיות מהאיש

בעיריית בני ברק נוהגים להתבדח על חשבון ההרניג של הבוס, אך השבוע, הבדיחות על המאכל ההונגרי העסיסי פינו את מקומם לטובת התקרה שקרסה בלשכתו של סגר"ע ב"ב מנחם שפירא בעירייה, למזלו הרב לא שהה בלשכה בזמן התקרית האמורה.

מכאן לשמחות: אישי ציבור השתתפו בשמחת הברית לבנו של גדול הצלמים החרדים בשלושים שנה האחרונות ר' יהושע (שוקי) לרר נשיא ופטרון רשת הכוללים 'אור זלמן ונר מנחם' שהכניס את בנו החמישי יונתן חננאל בבריתו של אברהם אבינו.

צ. עזרא לנדאו

מזל טוב למוזיקאי המחונן נטע שפריי, שהתארס השבוע עם בת זוגתו, מי שהציע את השידוך היה  הגאון רבי שמואל אלעזר שטרן שפגש את הכלה בביה"ח מעייני הישועה , האחות בבית החולים ביקשה קוויטל קיבלה כמה שעות מאוחר יותר טלפון עם הצעה לשידוך, וכל השאר היסטוריה.

נטע

יו"ר ש"ס אריה דרעי התבשר השבוע על לידת נכדה בת לבנו ינקי שמיד העלה תיעוד ממחלקת היולדות לדף הפייסבוק שלו. כשהא נרגש הציג את העולל החדש לבית מכלוף. במשפחת דרעי אומרים שלא סופרים כבר את מספר הנכדים מחשש לעין הרע.

אם עסקינן בש"ס, תאחלו מזל טוב לראש עיריית בית שמש משה אבוטבל לרגל שמחת החלאקה לנכדו שנערכה במירון.

ברכת מזל טוב להרב גבריאל קוסבר מנהל ת"ת דרך תבונה לרגל אירוסי בנו מבחירי ישיבת מיר ברכפלד

ברכת  מזל טוב למוטי בבצ׳יק, יועצו הבכיר של השר ליצמן לרגל הולדת בנו.

מזל טוב למשפחת ״מתחברים״ לר׳ דוד מילר לרגל הולדת הבת במזל טוב.

ברכת מזל טוב לחבר מועצת עיירת בני ברק  משה מלאכי לרגל הולדת הבת.

בחצרות הקודש:  המלך היי כיכב השבוע בברנז'ה החרדית, תחילה אצל מרן הגר״ח קנייבסקי , לאחר מכן הגיע המלך האפריקני ׳היי׳ לפגישה אצל שר הדתות דוד אזולאי.

בשבוע האחרון התקיימה שמחת הבר מצווה הגדולה לנכדם המשותף של האדמו"רים מסערט ויז'ניץ – וויז'ניץ הבח' כמר חיים מאיר בן הרה"צ רבי ברוך הגר. השמחה התקיימה בהיכל בית המדרש הגדול של חסידות סערט ויז'ניץ בחיפה.

בעיצומה של השמחה, הופתעו והתרגשו עשרות מתנדבי הארגון להיקרא אל במת המזרח, עליה ישבו הסבים בעלי השמחה, כ"ק האדמו"רים מויז'ניץ וסערט ויז'ניץ שליט"א, שביקשו להודות להם על התנדבותם לכבוד השמחה

כוכב הרדיו מישראל והשדרן הפופולארי יוסי גיל, שזכה לכינוי "המחשב המוזיקאלי" בשל זיכרונו הפנומנאלי בכל הקשור לקורותיה של המוזיקה החסידית ערך מפגש  סביב שולחנות ערוכים בכל טוב ושתיה כדת, נערך סימפוזיון שעסק בסוגיות מוזיקאליות ודיונים חמים על נושאים המעסיקים את התעשיה בימינו כשבין לבין מנעימות המקהלות את האירוע בשירי דביקות ובהרמוניה מרשימה.

לסיום: הצלמים, אלי קובין, שלומי כהן, קובי הרשברג, ועוד כאלו שאנחנו לא כ"כ מכירים התמקמו להם על הר מירון לכבוד התנא אלוקי.

שבת שלום! אהבתם? עשו לנו לייק!.
ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com
סודיות מובטחת!

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.